• Telefon : 0 533 511 50 91    |    Email : siparis@novakoltuk.com

No products in the cart.

Evinize yeni bir köşe takımı alacaksanız son trend köşe takımlarını incelemenizde fayda var. Bu sene genel olarak modern çizgilere sahip ve sıra dışı köşe takımları daha çok ilgi görmekte. Sıradanlıktan kurtularak farklı bir görünüme sahip olmak için sıra dışı modellerden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda özellikle gençler için farklı renklerin buluştuğu modellerde dikkatleri üzerine çekmekte.
Köşe takımı alırken uzun süre kullanmayı planlayacağınız için diğer eşyalarınıza da uyum sağlaması oldukça önemlidir. Bu konuda dikkatli olarak sorun yaşama olasılığınızı düşürebilirsiniz. Öncelikle yapmanız gereken evinizde bulunan eşyalara göre bir köşe takımı seçmektir. Köşe takımında yeni trend olan farklı renklerin bir araya gelmesi ile ortaya çıkan tasarımlar evinizdeki eşyalara daha kolay bir şekilde uyum sağlayacaktır.

chester-l-koltuk
Evinizde eğer sadelikten hoşlanıyorsanız bu konuda da modern tasarımlardan yararlanabilirsiniz. Tek renk ancak daha parlak veya daha mat kumaşlar seçebilirsiniz. Köşe koltuk ürünlerinde en çok dikkat çeken özellik ise farklı renklerde üretimlerin yapılabiliyor olmasıdır. Bu özellikleri sayesinde istediğiniz renkte bir köşe koltuğuna sahip olabilirsiniz. Yeni modellerde aynı zamanda klasik görünümlü modern koltuklarda bulunmaktadır.

Bu koltuklarda eski koltukların izleri taşınmakta ancak yeni renkler ve desenlerle çağımıza ayak uyması sağlanmaktadır. Sizlerde hem evinize hem de yeni modaya uyabilecek köşe koltuklarından tercihlerinizi yaparak kişiliğinizi yansıtacak olan koltuğu tercih ederek kendinize uygun şekilde tasarlanmasını sağlayabilirsiniz.