• Telefon : 0 533 511 50 91    |    Email : siparis@novakoltuk.com

No products in the cart.

Ev dekorasyonunuzda köşe takımı kullanmak istiyorsanız farklı dekorasyon fikirlerine sahip takımlarımızı inceleyebilirsiniz,

Son dönemde yeni evli çiftlerin tercih ettiği trend mobilyalar olan köşe takımları dekorasyon için harika bir alternatif oluyor. Sıcak ve samimi ortamların kaynağı olabiliyor. Kalabalık misafirliklerde rahat ve işlevsel yönleriyle sizi bazen kurtarabilir.

Köşe Koltuk

Renk seçimizde ise nötr renkleri tercih etmeniz önerilmektedir. Krem, gri, beyaz ve kahverengi tonuna yakın köşe takımları daha çok tercih edilen modellerdir. Size dekorasyon fikirlerinin yanı sıra alternatif kombinleri uygulamanıza izin verir. Çeşitli aksesuarlar ile duvar rengini kombinlediğinizde ise herkesin hayran kalacağı bir salona sahip olacaksınız.

Özel Ölçü Köşe Koltuk

Genelde köşe takımlarının bir tarafı duvar kısmına diğer tarafı da pencere tarafına bakmalıdır. iki tarafı da penceresiz kısımda olması odanızı çok bunaltacaktır. İnsan için ferahlatacak ortamlar mutlaka pencereye yakın olmalıdır. Köşe takımının pencereden uzak olması evinizi daha da küçük gösterecektir.

 

Buse Chester Koltuk

Koltuk takımlarının bir tarafında kitaplık olmazsa olmaz tercihlerden biri diyorsanız bu kombin çok iyi seçim olacaktır. Yüksek olmayan köşe takımları arasında kitaplık önemli bir alternatif dekorasyon fikri oluşturacaktır.

Halı tercihleriniz de minderler ile birebir olmamalı be koltuğunuzu yakın boyutlarda olmalı. Önerdiğimiz tasarımlardaki halı kombinlerini tercih edebilirsiniz.

İstanbul Chester Koltuk

Orta sehpaların tamamlayıcılığının yanı sıra kullanışlı olması da ayrı bir alternatif olacaktır. Ucuz ve basit sehpalardan uzak durmalısınız. Günlük kullanımda çok tercih ediliyor. Bulunduğu yerden kolay taşınabilen modelleri tercih ediyorsanız bir de pufunuz olmalı. Orta sehpayı kaldırdığınızda pufu ortaya koyarak daha rahat bir ortam yapabilirsiniz. Rahat ve konforlu atmosferi anında yakalayabilirsiniz. Yan sehpalar ile aynı renk ve model olmamasına da dikkat etmelisiniz.

Kare Chester Koltuk

Mavi renk tonlarına yakın köşe takımları pencereden biraz uzak olsa da ferahlığı içeriye yansıtacaktır. Küçük kitaplık modelleri ile kullanışlı olacaktır. Ev dekorasyonu için önemli olan minderler ise net renklerde olmalı ve zıt kombinlerde olabilir.

Blue Köşe Koltuk