• Telefon : 0 533 511 50 91    |    Email : siparis@novakoltuk.com

No products in the cart.

Herkes evinde en iyi mobilyanın olmasını ister. Bu nedenle de mobilya almadan önce çok araştırır ve tek bir modelde karar kılar. Bu modeliniz köşe koltuk takımlarından yana olması içinde bir çok neden vardır. Bu nedenlerden biri ise köşe koltuklarını evinizin her köşesine uygun olarak yerleştirebilirsiniz. Standart koltuk takımlarında belirli ölçüler kullanılmaktadır.

l-koltuk

Bu ölçülerin dışına çıkılamadığı için evinizin ölçüleri eğer uygun değilse koltukları yerleştirmede oldukça büyük sorunlar yaşarsınız. Yaşanılan bu sorun ile de hem stres yaşarsınız hem de yüksek tutarlar ödeyerek almış olduğunuz koltuk takımı evinize uymayacaktır. Bunun yerine bir köşe takımı ile yaşadığınız sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

l-kose-koltuk
Köşe takımı ürünlerindeki en büyük özelliklerden biri kişiye özel olarak üretilebilmektedir. Köşe koltuk modelleri tasarlandıktan sonra müşterilerin isteklerine göre şekillenebilmektedir. Köşe koltuğun evinizin neresinde durmasını istiyorsanız oranın ölçülerine göre bir köşe koltuğa sahip olabilirsiniz. Özel ölçüler ile üretilebildiği için evinize olup olmayacağı konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Aynı zamanda renk konusunda da oldukça çok çeşit bulunmaktadır.

 

Bu sayede hem diğer eşyalarınız uygun olabilecek hem de istediğiniz ölçülerde olabilecek bir köşe koltuğuna sahip olabilirsiniz. Köşe koltuk ürünlerini salonlarınızda kullanabileceğiniz gibi oturma odalarınızda da kullanabilirsiniz. Böylelikle evinize mobilya sorununu ortadan kaldırmak için çokça çaba sarf etmenize gerek kalmamaktadır. Köşe takımları sayesinde evinize koltuklara değil koltuklar evinize uyum sağlamaktadır.