• Telefon : 0 533 511 50 91    |    Email : siparis@novakoltuk.com

No products in the cart.

Xpass Köşe Takımı

 3.100,00

Ölçü : 260 x 180

Fiyatlar : Standart soho veya tay tüyü kumaş, standart sünger ve ürün açıklamasında verilen ölçülere göre hesaplanmıştır. Kumaş , sünger ve ölçü değişiklikliğinde fiyatlar değişmektedir .Ahşap ayak fiyatıdır.

Stok kodu: c02 Kategoriler:

Açıklama

İnsanlar, evlerini kurarlarken çeşitli ev eşyalarını alırlar ve bunları bir kombin şeklinde tüm farklı odaların bazı kısımlarında kullanırlar. Salon ya da misafir odası olarak kullanılabilecek olan kısma çeşitli koltuk takımları, televizyon, sehpalar, çeşitli süs aksesuarları gibi eşyalar konur. Evin güzelliğini ortaya çıkaran, hoş bir görüntü sergileyen kısım kullanılmış olan bu eşyalardır.

Özellikle de köşe koltuk takımlarının bu konuya etkisi oldukça fazladır. Özel köşe koltukları sayesinde evinizde harika bir tasarım yaratabilirsiniz. Bu tasarımı yaparken öncelikli olarak çeşitli köşe koltuk takımlarını, dilediğiniz renklerde yaptırabilirsiniz. Bu ürün ölçü olarak 300 cm X 300 cm ölçülerine sahiptir.

Dilerseniz özel tasarım ölçüleri değiştirme olanağınız da mevcuttur. Ürünün kumaş seçiminde sizlerin isteklerinize önem verilmektedir. Kumaş olarak leke tutmaz ve silinebilir, keten, microfiber kumaşlar sizlerin istekleriniz doğrultusunda her türlü renk kullanımı yapılarak üretilmektedir.

Bu köşe takımını dilediğiniz renkleri kullanarak yaptırabilirsiniz. Dilediğiniz bu Kare köşe koltuk takımı metal ayağa sahiptir. Oturum minderlerine bakacak olursak bu minderler sabit gürgen iskelete ve özel olarak keten kumaşa sahiptir. Bu ürün oldukça kullanışlı ve kaliteli bir ürün olup uzun süreli bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu ürün dekor açısından evinizde harika bir görünüm yarattığı gibi, kullanım açısından da oldukça kaliteli bir ürün olduğu için ve özel kumaşı sayesinde silerek temizliğini gerçekleştirebilir, uzun yıllar boyu temiz bir şekilde kullanabilirsiniz.