• Telefon : 0 533 511 50 91    |    Email : siparis@novakoltuk.com

No products in the cart.

Tween Özel Ölçü Köşe Koltuk

 3.100,00

Ölçü : 180 X 180

Fiyatlar : Standart soho veya tay tüyü kumaş, standart sünger ve ürün açıklamasında verilen ölçülere göre hesaplanmıştır. Kumaş , sünger ve ölçü değişiklikliğinde fiyatlar değişmektedir .Ahşap ayak fiyatıdır.

Metal Ayak istenirse Fiyat Farkı: 350 TL Eklenir.

Stok kodu: i08 Kategoriler:

Açıklama

Köşe koltuk kullananlar rahatlığını bilirler, kapladığı alan bakımından evlerde fazla bir yer tutmaz. Özellikle küçük odalarda kullanılması avantaj sağlamaktadır. Oturum alanı ve yatak olabilmesi köşe koltuğu daha da bir cazip hale getirmektedir.

Tween köşe koltuk leke tutmayan özel kumaşlardan üretilmiş olup kolay silinebilir ve temizlenir özelliğe sahiptir. Kumaş cinsleri keten veya mikrofiber olabilir. Kullanışlı bir modeldir, klasik bir çizgisi olmasının yanında modernliği de yansıtmaktadır. Geniş bir oturum alanı vardır, 280×280 ölçülerinde bir koltuktur. Kalabalık misafirlerinizi ağırlayabilmeniz için tam size uygun bir modeldir. Yüksek ayak yapısı ile hem şık bir görüntü sağlamakta olup aynı zamanda çekip itmek ve temizlik açısından da kolaylık sağlamaktadır.

Oturma odalarında kullanıma uygundur diğer bir anda salonda kullanmak için sade ve şık bir köşe koltuk takımıdır. Renk seçenekleri bulunmaktadır, evinizin dekorasyonuna göre dilediğiniz renk seçimini yapabilirsiniz. Açık renk kullanma cesareti olanlar için açık renk seçeneği, koyu renk sevenler için daha koyu ve pastel renkler uygulatabilirsiniz. Kumaşlar garantilidir, herhangi bir solma ve yıpranma sonucunda garanti altına alınmıştır.

Köşe koltuk takımı kullanmak bir ayrıcalıktır, evlerinde rahat ve konforu sevenlerin tercihi köşe koltuklar özel olarak tasarlanmaktadır. Evlerinizin ölçüsüne göre koltuk ölçülerinde büyütme veya küçültme yapılabilir. Renk ve ölçü sizin zevkinize göre uyarlanıp sizlere takdim edilir.