• Telefon : 0 533 511 50 91    |    Email : siparis@novakoltuk.com

No products in the cart.

Solo Köşe Takımı

 3.800,00

Ölçü : 280 x 190 cm

Fiyatlar : Standart soho veya tay tüyü kumaş, standart sünger ve ürün açıklamasında verilen ölçülere göre hesaplanmıştır. Kumaş , sünger ve ölçü değişiklikliğinde fiyatlar değişmektedir .Ahşap ayak fiyatıdır.

Metal Ayak istenirse Fiyat Farkı: 350 TL Eklenir.

Stok kodu: f02 Kategoriler:

Açıklama

Koltuk takımları özellikle bayanların oldukça özen gösterdiği, evlerde sürekli olarak kullanılan eşyalardan birisidir. Evlerin hem salonlarında, hem de oturma odalarında kullanılan koltuk takımları birçok konuyu göz önünde bulundurarak satın alınır. Bu konuda ilk olarak dikkat edilen şey koltuk takımının kullanılacağı alanın büyüklüğüdür.

Geniş salonlarda istenilen her model rahatlıkla kullanılabilir ancak özellikle küçük alanlarda daha çok köşe koltuk takımları kullanılır. Çünkü köşe takımları hem kullanılan alanda oldukça büyük bir yer sağlar, hem de görsel olarak odanın göze hoş görünmesini sağlar. Bu yüzden birçok kişi evlerinde köşe takımlarını tercih eder. Köşe takımları konusunda birçok kişinin tercih edebileceği, güzel modellerden birisi de Solo köşe koltuk takımıdır.

Oldukça spor bir görünüme sahip olan Solo köşe koltuk takımı, 280×190 ölçülerindedir. Köşe takımı sahip olduğu özelliklerden dolayı ev hanımlarına önemli avantajlar da sunuyor. Kolay silinebilir bir kumaşa sahip olması, ayrıca istenilen özelliklerde kumaşla kaplanabiliyor olması köşe takımının en dikkat çeken özelliklerinden sadece birkaç tanesidir.

Koltuk takımının oturum minderleri de fermuarlı olduğu için istenildiği zaman rahatlıkla yıkanabiliyor. Koltuğun tasarımı ise diğer köşe koltuk takımlarında olduğu gibi L şeklindedir. Sizlerde bu güzel köşe takımını salonunuzda ya da oturma odanızda kullanmak istiyorsanız oldukça cazip fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Solo köşe koltuk takımına sadece 3200 TL ödeyerek sahip olabilir ve salonunuzun çok daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz.