• Telefon : 0 533 511 50 91    |    Email : siparis@novakoltuk.com

No products in the cart.

Qubar Köşe Koltuk

 3.800,00

Özellikleri:

Fiyat    :       3800 ₺

Ölçü       :   280 x 300 x 140

İhtiyaca göre u köşe veya l köşe koltuk olarak kullanabilirsiniz. Özel ölçü ve kumaş seçimi sınırsızdır.

Stok kodu: j07 Kategoriler:

Açıklama

Köşe koltuk modellerinde tercihlerini rahattan yana kullanmak isteyen kişiler Qubar köşe koltuk modellerini tercih edebilirler. Özellikle ayarlanabilir özelliği ile kullanım kolaylığı sağlayan Qubar köşe koltuk takımı L biçimli olarak kullanıldığı gibi U şekli de alabilmektedir. Ayarlanabilir özelliği sayesinde evinizin havasını istediğiniz kombin ile değiştirmeniz de mümkün olacaktır.

Qubar köşe koltuk takımları minderleri de oldukça rahat olarak üretilmiştir. U olabilme özelliği sayesinde aynı zamanda sizlere TV karşısında uzanma imkanı da sağlayan bu köşe koltuk takımı ile keyif yapabilmeniz de mümkündür. Rahatına düşkün olan kişilerin tercihi olan Qubar köşe koltuk takımı standart ölçülere göre üretilmiş olup ürün fiyatı kısa süreliğine 2.800 yerine 2.550 TL’den satışa sunulmuştur.

Kullanım kolaylığı sağlayan ürün hem büyük hem de küçük salonlar için uyumlu olarak tasarlanmıştır. Geniş salonlarda köşe koltuk takımını L şekilli olarak kullanabilirsiniz. Daha dar olan yerlerde ise U şeklinde kullanabileceğiniz bu ürün temizlik açısından da sizleri zorlamamaktadır. Rahat süngerleri fermuarlı olmasından dolayı yıkanabilme özelliği taşımaktadır. Bunun yanı sıra ürün leke tutmaz keten kumaştan üretildiğinden dolayı da sizlere kullanım kolaylığı vaat etmektedir.

Qubar yıkanabilir özellikteki köşe koltuk takımı koyu kahverengi renklerde üretilmiştir. Dilerseniz üründe renk ve kumaş değiştirebilme seçeneğine de sahip olarak bu ürünü satın alabilirsiniz.