• Telefon : 0 533 511 50 91    |    Email : siparis@novakoltuk.com

No products in the cart.

Party Köşe Koltuk Takımı

 3.700,00

Ölçü : 300 X 270

Fiyatlar : Standart soho veya tay tüyü kumaş, standart sünger ve ürün açıklamasında verilen ölçülere göre hesaplanmıştır. Kumaş , sünger ve ölçü değişiklikliğin de fiyatlar değişmektedir .Ahşap ayak fiyatıdır.

Metal Ayak istenirse Fiyat Farkı: 350 TL Eklenir.

Stok kodu: h04 Kategoriler:

Açıklama

Evimizin olmazsa olmazlarından mobilyalar kişinin zevkine, ekonomik durumuna ve kalitesine göre farklılıklar gösterebilir. Bu farklılıkların üreticinden tüketiciye ulaşması sırasında çeşitli satış teknikleri mevcuttur.

Üreticilerin ürünleri pazarlama tekniği ile tüketiciye ulaştırılmasında kalite, güven, ekonomik olanakların ortaya konulması neticesinde talep edinilebilir olmaktadır. Son zamanlarda en çok tercih edilen modellerden birisi party köşe koltuk takımıdır. Koltuk takımı yaklaşık olarak Üç Bin Yedi yüz Türk Lirasıdır.

Mevcut standart ölçüleri 300 santimetre ile 270 santimetredir.Kumaşı son derece kaliteli olmakla birlikte kesinlikle leke tutmayan bir özelliğe sahiptir. Silinebilir bir kumaşa sahip olan bu koltuk takımı keten mikrofiber gibi kaliteli bir ürün seçeneği ile satışa sunulur. Bu koltuk takımının kişinin zevkine göre farklı renk tercihleri vardır.

Firmanın bireylere sunduğu bu koltuk takımlarının kumaşları firmanın garantisi altında yer almaktadır. Genellikle ev hanımlarının tercihi neticesinde şekillenen mobilyalar çeşitli formatlarda olabilir. Evlerinde ahşap bir model düşünen tüm müşterilerin tercih edebileceği bir model olan koltuk takımı son derece kaliteli malzemeden üretilmektedir.

Ahşap olmasından dolayı ünite ve masayla bir bütünlük içerisinde görünmektedir. Bu sayede herkesin tercih edeceği bir koltuk takımıdır. Müşterilerin istedikleri takdirde ahşap kısımlarını siyah veya beyaz olarak da temin edebilmektedirler. En önemli özelliklerinden birisi de innova süngerli olmasıdır. Bu sünger ile mobilya rahat ve gösterişli bir hal alır. Firmanın özel ve sınırsız renk seçeneği ile hizmete sunduğu koltuk takımı herkesin evinde olması gereken bir ürün olarak ön plana çıkmaktadır.