• Telefon : 0 533 511 50 91    |    Email : siparis@novakoltuk.com

No products in the cart.

Lüks Köşe Koltuk

 4.000,00

Fiyatlar : Standart soho veya tay tüyü kumaş, standart sünger ve ürün açıklamasında verilen ölçülere göre hesaplanmıştır. Kumaş , sünger ve ölçü değişiklikliğinde fiyatlar değişmektedir .Ahşap ayak fiyatıdır.

Metal Ayak istenirse Fiyat Farkı: 350 TL Eklenir.
Stok kodu: k05 Kategoriler:

Açıklama

Yoğun geçen yorucu bir günün ardından evinize geldiğinizde kendinizi atabileceğiniz, rahatlayabileceğiniz bir köşe koltuk sahibi olmak önemlidir. Son yıllarda mobilya seçiminde köşe koltuklar oldukça tercih edilmeye başlanılan modeller arasındadır. Hem rahat kullanımıyla hem de fonksiyonel oluşu nedeniyle mekanlarınızı kombinleyebilirsiniz.

Eğer kalabalık bir aile değilseniz bu köşe koltuk tam size göre. Evinize gelince ayağınızı uzatıp dinlenebileceğiniz, odalarınızı yeni bir tarza kavuşturan mobilyalar oturma odalarında kullanıldığı gibi diğer odalarda da kullanılabilir
.

Köşe Koltuklarımız yüksek 12 cm’lik ayakları sayesinde alt kısımlarının temizliğinde kolaylık sağlar. Birçok renk seçeneği olan bu ürün, üç parçadan oluştuğu için ayrılarak farklı odalarda değerlendirilebilir. Hem spor hem şık bir görüntü veren köşe koltukta kullanılan kumaş leke tutmaz kumaş olup bayanları büyük bir yükten kurtarmaktadır. Kolay temizliği ile daha uzun ömürlü kullanım sağlamaktadır.

Evdeki birçok mobilyayla kolay uyum sağlayıp beraber kullanma avantajı olan bu ürün, küçük evler için iyi olmaktadır. Hem evlerde hem ofislerde kullanılabilen bu mobilya fiyat olarak da farklı koltuklara göre daha uygun bulunmaktadır.

Sade ama özgün evler isteyen bayanların tercihi olan bu mobilya, yerleştirilirken odayı daraltmayacak şekilde dengeyi bozmadan yapılmalıdır. Yanındaki uzun puflar ise takımı tamamlar tarzdadır ve evde çok işinize yarar. Koltuğun uzun kenarı odanın uzun duvarına yerleştirilirse oda daha havadar olacaktır.