• Telefon : 0 533 511 50 91    |    Email : siparis@novakoltuk.com

No products in the cart.

Limon Chester Köşe Takımı

 8.700,00

Fiyatlar : Standart soho veya tay tüyü kumaş, standart sünger ve ürün açıklamasında verilen ölçülere göre hesaplanmıştır. Kumaş , sünger ve ölçü değişiklikliğinde fiyatlar değişmektedir .Ahşap ayak fiyatıdır.

Metal Ayak istenirse Fiyat Farkı: 350 TL Eklenir.

Stok kodu: f07 Kategoriler:

Açıklama

Evinizde gösterişli ve bir o kadar salaş bir köşe koltuğa sahip olmayı istiyorsanız Limon Chester Koltuk tam sizin ihtiyacınızı karşılayacak tasarımdadır. Özgün rengi ile evinizin havasını tamamen değiştirecektir. Kuş tüyünden üretilen yastıkları ile de oldukça rahat bir oturumun keyfini sürebileceksiniz. Sizlere sunduğumuz bu köşe koltuğumuz 330 x 240 ölçülerinde üretilmektedir. Büyük odalar için oldukça uygun bir yapıya sahiptir.

 

Ancak sizler dilediğiniz ölçülerde üretilmesini sağlayabilirsiniz. Bunun sağlanması için ekiplerimiz sizlere ücretsiz olarak keşif hizmeti de sunmaktadır. Keşif hizmetimizde evinizin hangi köşesine uygun olmasını istiyorsanız ona göre ölçüler alınmakta ve üretim işlemleri başlatılmaktadır. Bu sayede bu harika koltuğa istediğiniz bölgeye göre üretiminin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Limon Chester Koltuk aynı zamanda gürgen ağacından üretilmektedir. Bu sayede iskelet yapısı olarak oldukça sağlamdır. Çok uzun yıllar sorunsuz bir şekilde misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz ve kendinizin dinlenebileceği bir koltuğa sahip olabilirsiniz. Renk seçenekleri olarak firmamız oldukça geniş bir renk kataloguna sahiptir. Sizlere sunduğumuz envai çeşit renk arasından dilediğinizi seçerek evinizdeki diğer eşyalara uyumlu bir koltuğa sahip olabilirsiniz.

Ölçüler ve renge karar verildikten sonra kısa bir süre içerisinde koltuklarınız üretilerek sizlere teslim edilmektedir. Uygun ödeme koşulları sayesinde de rahat bir şekilde ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sizlerde ömür boyu kullanabileceğiniz ve keyifle oturabileceğiniz bir köşe koltuk arıyorsanız Limon Chester koltuk ürünümüzden gönül rahatlığı ile yararlanabilirsiniz.