• Telefon : 0 533 511 50 91    |    Email : siparis@novakoltuk.com

No products in the cart.

Lida Chester Koltuk

 9.700,00

Ürün Adı : Lida Chester Koltuk

Fiyatlar : Standart soho veya tay tüyü kumaş, standart sünger ve ürün açıklamasında verilen ölçülere göre hesaplanmıştır. Kumaş , sünger ve ölçü değişiklikliğinde fiyatlar değişmektedir.

Özellikleri:

Fiyat : 9.700 TL

Ölçü : 320 x 320

Özel Ölçü ve Yüzlerce kumaş seçeneği ile..

Fiyatlar : Standart soho veya tay tüyü kumaş, standart sünger ve ürün açıklamasında verilen ölçülere göre hesaplanmıştır. Kumaş , sünger ve ölçü değişiklikliğinde fiyatlar değişmektedir .Ahşap ayak fiyatıdır.

Metal Ayak istenirse Fiyat Farkı: 350 TL Eklenir.

Stok kodu: j10 Kategoriler:

Açıklama

Canlı renklerde bir köşe koltuğa sahip olmak isterseniz Lida Chester Koltuk size sunulmaktadır. Chester serisinin en gözde modellerinden biri olan bu köşe koltuk ürünümüz tasarımı ve ayaklıkları ile dikkat çekmektedir. Farklı bir ayaklığa sahip olan bu koltuk bu sayede gösterişli bir yapıya kavuşmaktadır. Özel olarak üretilen bu koltukta ayrıca kumaş seçenekleri de bulunmaktadır. Kumaş seçeneklerinde istediğiniz kumaş cinsinden koltuk üretilebilmektedir.

İndirimli köşe takımları, ucuz köşe takımları

Bu sayede bütün zevklere karşılık veren firmamız istediğiniz koltuğun ortaya çıkması için gerekli çalışmaları gerçekleştirmektedir. Firmamız her zaman müşterilerimizin memnuniyetini düşündüğü için onların istediği koltuğu üretmekten memnuniyet duymaktadır. Bu nedenle de bir çok opsiyon içerisinde değişiklikleri gerçekleştirebilirsiniz.

Lida Chester Koltuk için ölçüler de farklılık gösterebilmektedir. Sizlere sunduğumuz bu köşe koltuğun ölçüleri 320×320 olarak üretilmektedir. Ancak daha büyük veya daha küçük köşe koltuk isteklerinizde özel üretim yapılabilmektedir. Özel üretimleriniz de ölçülerden dolayı herhangi bir sorun yaşamamanız için sizlere özel olarak keşif hizmeti de sunulmaktadır. Keşif işlemlerinde köşe koltuk için ölçüler profesyonel personellerimiz tarafından alınmaktadır.

Bu sayede sorunsuz bir şekilde köşe koltuğun üretilmesi sağlanmaktadır. Üretim süreci ortalama olarak 7 gün sürmektedir. Bu süreç sonrasında koltuğunuz güvenli bir şekilde adresinize teslim edilmektedir. İstanbul için ücretsiz nakliye hizmeti sunan firmamız ayrıca Türkiye’nin her yerine siparişlerinizi ulaştırmaktadır. Sizlerde uzun yıllar kullanabileceğiniz bir köşe koltuğa sahip olmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçerek siparişlerinizi verebilirsiniz.