• Telefon : 0 533 511 50 91    |    Email : siparis@novakoltuk.com

No products in the cart.

Jessica Köşe Koltuk

 3.900,00

Ölçü ve Fiyat

Fiyat : 3.900 TL

Ölçü : 260 X 260

Fiyatlar : Standart soho veya tay tüyü kumaş, standart sünger ve ürün açıklamasında verilen ölçülere göre hesaplanmıştır. Kumaş , sünger ve ölçü değişiklikliğinde fiyatlar değişmektedir .Ahşap ayak fiyatıdır.

Metal Ayak istenirse Fiyat Farkı: 350 TL Eklenir.

Stok kodu: k08 Kategoriler:

Açıklama

Köşe koltuk ta sıradanlıktan uzaklaşıp farklı bir dekorasyona sahip olmak isteyen kişiler Jessica köşe koltuk takımını tercih edebilirler. Özellikle parlak kumaştan üretilen koltuk farklı modeli ile de dikkatleri çekmektedir. Jessia köşe koltuk ahşap ve gümüş renklerini bir araya getirerek modern tarzda dizayn edilmiştir. Dilerseniz ürünlerin ahşap kısımlarında değişiklik yapabilmeniz mümkündür.

Jessica köşe koltuk modelleri istediğiniz ölçüye uygun olarak tasarlanmaktadır. Mikrofiber özelliğinden dolayı kullanımı oldukça kolay bir üründür. Dilerseniz ürünlerin kumaşında değişiklik yapabilmeniz mümkündür. Aynı zamanda ürünlerin boyutlarında da değişiklik yaparak salonlarınız için uygun ölçülerde bu ürünü satın alabilirsiniz.

En Ucuz KÖŞE TAKIMLARI

Ürünün standart ölçüsü 300×300 ebatlarda üretilmiştir. Ürün örnek ürün olarak üretilmiş olup ürün üzerinde istediğiniz değişimi yapabilmeniz mümkündür.

Model ve renkte değişim yapabileceğiniz ürünün görseldeki fiyatı 3900 TL’dir. Ürün ölçülerine uygun olarak fiyatta azalma yara artma olmaktadır. Ürün hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için mağazaların iletişim numarasından ulaşabilir ya da mail atabilirsiniz.

Jessica köşe koltuk takımı leke tutmaz kumaştan üretilmiştir. Üründe kumaşların değişimini yapsanız dahi seçeceğiniz tüm kumaşlarda leke tutmaz özellik bulunduğundan dolayı tüm ürünler sizlerin kullanım kolaylığına uygun olarak tasarlanmıştır. Ürün içerisinde konforunuz düşünerek minder arasına puf döşenmiştir.