• Telefon : 0 533 511 50 91    |    Email : siparis@novakoltuk.com

No products in the cart.

İsabella Özel Ölçü Köşe Takımı

Stok kodu: e03 Kategoriler:

Açıklama

Mobilyaların insan hayatında önemlidir. Kötü bir mobilyanın, sebep olduğu sırt, adale, bel ve ayak ağrıları gibi zararları vardır. Bu yüzden mobilyaların seçiminin iyi yapılması gerekir. İhtiyacımız olan mobilya her bakımdan rahat, kullanışlı, uzun ömürlü olmalıdır. Bundan dolayı satın alacağınız koltuk takımı hakkında yeterli bilgi sahibi olmalısınız.

Küçük salonlar köşe koltuk takımı ile daha büyük ve ferah görünür, büyük salonlar için büyük köşe koltukları tercih edilebilir. Koltuk kumaşı seçerken leke tutmayan, silinebilen, terletmeyen yumuşak dokulu kumaşları tercih etmelisiniz. Dayanıklı, rahat ve uygun fiyatta olan mobilyalar tercih sebebiniz olmalıdır. Ama görünüşü de güzel olmalıdır. Fiyat, rahatlık, dayanma süresi, bakım masrafları da göz önünde tutulmalıdır.

Ayrıca aldığınız köşe takımı evdeki diğer eşyalarla uyumlu olmalıdır. İsabella köşe koltuk takımı hem fiyat hem kalite olarak tam aradığınız gibi. İstediğiniz renk ve kalitede kumaş seçeneğimiz mevcuttur. Kumaşlarımız silinebilir özelliktedir. Kumaşlarımızın temizliği çok kolaydır. Islak bir bezle dahi silebilirsiniz.

Değişik kumaş cinsi seçeneklerimiz vardır. Koltuk süngerlerimizi istediğiniz sertlikte yaptırabilirsiniz. İster yumuşak sünger ister sert sünger bu tamamen sizin tercihinize kalmıştır. İsabella köşe koltuk takımı son derece rahat ve modern bir çizgiye sahiptir.

Ölçülerimiz 270 x 160 tır. Fakat istediğiniz ölçüde yaptırma seçeneğinizde mevcuttur. Evinizin ölçülerine göre istediğiniz renk ve kumaştan, istediğiniz ölçülerde köşe koltuk takımı yaptırabilirsiniz. Evinizde şık ve konforlu günlerde kullanabilirsiniz.