• Telefon : 0 533 511 50 91    |    Email : siparis@novakoltuk.com

No products in the cart.

İmroz Köşe Koltuk

 3.900,00

Ölçü : 260 X 260 cm

Fiyatlar : Standart soho veya tay tüyü kumaş, standart sünger ve ürün açıklamasında verilen ölçülere göre hesaplanmıştır. Kumaş , sünger ve ölçü değişiklikliğinde fiyatlar değişmektedir .Ahşap ayak fiyatıdır.

Metal Ayak istenirse Fiyat Farkı: 350 TL Eklenir.

Stok kodu: e10 Kategoriler:

Açıklama

3900 Liralık satış fiyatı ile vitrine çıkan ürün 300 x 300 cm lik ebatları ile epeyce geniş bir kullanım rahatlığı sağlamakta. Silinebilir keten veya microfiber gibi leke tutmayan, her kalite ve renkte alternatifi sunulan kumaşı çeşidi ile bir adım önde olan köşe grubu 2 yıl garantili olarak müşterisine ulaşmaktadır.

Lansman ürünü olan gri renkteki İmroz Köşe Takımı, sahip olduğu gri tonları ile sahip olduğu metal aksamı ile tam bir uyum içerisindedir. Ancak müşteri istekleri doğrultusunda metal kısım ahşap ile değiştirilebilmekte, buna bağlı olarak mevcut kumaş rengi de ona göre ayarlanabilmektedir.

Yine bu köşe grubunda da 30 mm lik gizli ayaklar mevcut olup ayaklar tercihe göre ahşap yâda metal olarak seçilebilmektedir. Özel sipariş mevcut olduğunda ürünle ilgili olarak istenildiği gibi ölçü değişikliği yapılabilmesi söz konusu olup kumaş seçimi ile ilgili bir kısıtlama bulunmamaktadır. Yukarda belirtilen 3900 TL lik fiyata tekli koltuk fiyatı dâhil değildir.

Yine bu grupta modüler olarak tasarlanmış olup odanın şekil ve büyüklüğüne göre dizayn edilebilmektedir. Oldukça geniş ve rahat bir oturma yüzeyi olan köşe takımı, L yi oluşturan kenarlar gerektiğinde yan yana getirilerek çiftçi kişilik yatak olarak kullanılabilmekte, köşe takımında herhangi bir değişiklik yapmadan sadece minderlerin alınması ile de tek kişilik yatak olarak kullanılabilmektedir. Ürün makassız olduğu için alt tarafı saklama amacıyla kullanılamamaktadır.