• Telefon : 0 533 511 50 91    |    Email : siparis@novakoltuk.com

No products in the cart.

Hanedan Chester Köşe Koltuk

 8.500,00

Ölçü : 320 x 320

Fiyatlar : Standart soho veya tay tüyü kumaş, standart sünger ve ürün açıklamasında verilen ölçülere göre hesaplanmıştır. Kumaş , sünger ve ölçü değişiklikliğinde fiyatlar değişmektedir. Ahşap ayak fiyatıdır.

Metal Ayak istenirse Fiyat Farkı: 350 TL Eklenir.

Stok kodu: h06 Kategoriler:

Açıklama

Sağlamlığın ve ihtişamın buluştuğu Hanedan Chester Koltuk evinizde yeni bir dönemin başlamasını sağlayacaktır. Sizlere sunduğumuz bu ürünümüzde gürgen ağacı kullanılmaktadır. Bu sayede kaliteli bir iskelete sahip olunmaktadır. İskeletin sağlam olması hem kumaşın düzgün durması hem de uzun süre koltuğun herhangi bir şekilde sorun çıkarmaması için çok önemlidir.

Bu nedenle firma olarak sizlere sunduğumuz bu koltuk birinci kalite malzemelerden üretilmiştir. Aynı zamanda iskelet yapmak için gerekli teknolojiler kullanarak sağlam olması için gerekli bütün detaylar düşünülmüştür. Geniş oturma alanına sahip olan koltuk sayesinde dinlenmek için tek yeriniz olacaktır. Aynı zamanda firma olarak sizlere koltuğu kendinize göre özelleştirme imkanı sunmaktayız.

Hanedan Chester Koltuk ürünümüzü sizlere özel olarak üretebiliriz.

Bu konuda ölçü özgürlüğünüz de bulunmaktayız. Evinizde hangi köşede yerleştirilmesini istiyorsanız o köşenin ölçülerine göre ürün üretilebilmektedir. Üretim işlemleri ortalama olarak bir hafta gibi bir süre almaktadır. Kısa süre içerisinde garantili olarak üretilen koltuklarımız hemen sizlere sevk edilmektedir. İstanbul içi ikamet eden müşterilerimiz nakliye hizmetini de ücretsiz olarak almaktadır. Ölçü olarak istediğiniz ölçülerde köşe koltuğun üretilmesini sağlayabileceğiniz gibi renk ve kumaş çeşidi açısında da istediğiniz seçenekleri kullanabilirsiniz. Bütün imkanlarımız ile sizin istediğiniz tasarımlarda köşe koltuklarının üretimi gerçekleştirilmektedir. Sorunsuz ve harika bir köşe koltuğa sahip olmak için bizleri arayarak siparişlerinizi verebilirsiniz. Personellerimiz gerekli bütün desteği sizlere sunacaktır.