• Telefon : 0 533 511 50 91    |    Email : siparis@novakoltuk.com

No products in the cart.

Gül Köşe Koltuk

 3.950,00

Ölçü : 300 x 180

Fiyatlar : Standart soho veya tay tüyü kumaş, standart sünger ve ürün açıklamasında verilen ölçülere göre hesaplanmıştır. Kumaş , sünger ve ölçü değişiklikliğinde fiyatlar değişmektedir .Ahşap ayak fiyatıdır.

Metal Ayak istenirse Fiyat Farkı: 350 TL Eklenir.

Stok kodu: a02 Kategoriler:

Açıklama

Günümüz evleri artık küçük olduğundan dolayı odalar artık Köşe koltuk takımları sığmaktadır. Bu sebeple birlikte size Gül Köşe Koltuk takımından bahsetmek istiyorum. Köşe koltukta istediğiniz renk seçeneğini size sunmaktadır ve böylece odanızda ki diğer mobilyalara uygun da renk seçeneğine göre yaptırmanızı size imkan sunmuşlardır. Odanızın metrekaresine göre özel ölçüm yapma imkanını vermektedirler.

En Ucuz KÖŞE TAKIMLARI

Bayanlar içinde özel bir örtüye gereksinim duymayacakları kumaşlarla dizayn edilmiş ve leke tutmaz özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Kumaşlarınızın yırtılma ya da parçalanma durumun da vermiş olduğu garanti ile yeniletebilirsiniz. Köşe koltukların ayakları da tahta yerine metal olması daha sağlam olduğunu göstermektedir.

Kumaşların yıkanabilir özelliği sizin tertemiz bir koltuğa sahip olmanıza olanak sağlamaktadır. Maliyeti açısında da bireyleri zorlayacak bir fiyatı olmaması Gül köşe koltuk almanızı sağlamaktadır. Artık işten yorgun halde geldiğiniz de koltuğun rahatlığıyla kendinizi üstüne atabilir ve günün yorgunluğu atabilirsiniz size çok rahat ettirecek dizaynda üretilmiş olması verdiğiniz paranın da hakkını vermiş olur.

Gül Köşe Koltuk aldığınız da size de nakliye de ücret almayarak sizi bir kez daha mutlu edecek firmanın size sunduğu koltuklar her türlü bireylerin keyfini düşünülmüş şekilde yapılmıştır.

Maliyetten önce insanların rahatlığı düşünülmüş ve temizlenme sayesinde de kir tutmayan özelliğiyle de adeta insanların içini açan koltuk olma özelliğini taşımaktadır. Sizin yapmanız gereken mağazaya gidip köşe koltuğu almanız zaten firma her şeyi sizin adınızı düşünmüş olacaktır siz keyfinize bakın.

Ek bilgi

Ağırlık 70 kg