• Telefon : 0 533 511 50 91    |    Email : siparis@novakoltuk.com

No products in the cart.

Griffon Köşe Koltuk

 3.350,00

Ölçü : 300 x 190

Fiyatlar : Standart soho veya tay tüyü kumaş, standart sünger ve ürün açıklamasında verilen ölçülere göre hesaplanmıştır. Kumaş , sünger ve ölçü değişiklikliğinde fiyatlar değişmektedir .Ahşap ayak fiyatıdır.

Metal Ayak istenirse Fiyat Farkı: 350 TL Eklenir.

Stok kodu: c01 Kategoriler:

Açıklama

Köşe koltuk takımları özellikle küçük salonlar için oldukça kullanışlıdır. Köşe koltuk takımı seçilirken kullanımı kadar rahat olmasına da özen göstermeniz gerekmektedir. Birbirinden farklı köşe koltuk modellerini tercih ederek sizlerde evlerinizde farklı dekorasyonlara imza atabilirsiniz.

Griffon köşe koltuk takımı ile salonlarınızda modern şıklığı yakalayabilirsiniz. Griffon köşe koltuk takımı açık gri renkte üretilmiştir. Üründe dekorasyon amaçlı kullanılan yastıklar siyah saten kumaş ile tasarlanmıştır. Özellikle griffon köşe koltuk takımını büyük salonlarda tercih etmeniz hoş bir görünüm yakalamanızı sağlayacaktır.

Griffon köşe koltuk takımlarının kumaşı leke tutmaz kumaştan üretilmiştir. Üründe kuş tüyü sünger kullanıldığı için kullanım açısından oldukça rahattır. Dilerseniz kumaşı ve ürünün rengini değiştirebilme seçeneğiniz mevcuttur. Griffon köşe koltuk takımını dilerseniz ücretsiz nakliye seçeneği ile kısa sürede satın alabilirsiniz. İstediğiniz renk ve modelde tasarlanabilen Griffon köşe koltuk takımlarında ölçü seçenekleri de mevcuttur. Ürün boyunu evinizin düzenine göre ayarlayabilme imkanınız vardır.

Griffon köşe koltuk takımı uygun fiyatı ile en çok tercih edilen köşe koltuk modelleri arasında yer almaktadır. Ürün hakkında daha detaylı bilgi için ve üründe yapılacak değişiklikler için iletişim numaralarını arayabilir ya da dilerseniz e mail ile iletişime geçebilirsiniz.