• Telefon : 0 533 511 50 91    |    Email : siparis@novakoltuk.com

No products in the cart.

Forza Köşe Koltuk

 3.200,00

Ölçü : 290 x 160

Fiyatlar : Standart soho veya tay tüyü kumaş, standart sünger ve ürün açıklamasında verilen ölçülere göre hesaplanmıştır. Kumaş , sünger ve ölçü değişiklikliğinde fiyatlar değişmektedir .Ahşap ayak fiyatıdır.

Metal Ayak istenirse Fiyat Farkı: 350 TL Eklenir.

Stok kodu: g05 Kategoriler:

Açıklama

Oldukça geniş bir oturma kapasitesine sahip olan Forza köşe koltuk takımı bazalı olmasının yanında silinebilen yani lekeleri tutmayan bir kumaşa sahip olması onun çok fala tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden birisidir. Bazalı olması size koltuğun altında birçok eşyayı saklama imkanı da sağlayacaktır. Her renkte kumaş seçeneği ile birlikte mikrofiber özelliklere sahip olması ahşap detaylarıyla çok popüler olmasını sağlamıştır.

Sizin tercihlerinize göre değişecek olan kumaşın renk ve değişik olanakları da mevcuttur. Bir kenarının 2,9 metre diğer kenarının ise 1 metre 60 cm olması size geniş ve konforlu oturma imkanı sağlayacaktır.

Ayrıca bu kadar geniş olması adeta bir yatak rahatlığının da beraberinde getirilmesi anlamına gelmektedir. İsterseniz ürün üzerinde değişik motifleri de tercih edebilirsiniz. Bunlara ek olarak ürünü aldığınızda yapılan sevkiyat ve taşıma işlemleri de ücretsiz bir şekilde gerçekleşecektir.

Ürün derinliği yaklaşık olarak 40 cm olmasıyla size baza kısmında çok fazla eşya koyma imkanını da beraberinde getirecektir. Çok yüksek donanımlara sahip olan bu ürün 3200 liralık uygun bir fiyata son dönemlerde oldukça çok miktarda satılmaktadır. 15 cm bulunan ahşap ayak uzunlukları ile de size ve evinize görsel olarak bir güzellik katacaktır. Koltuğun kol kısımları mekanizmalı yapıdadır fakat tercih edilmediği takdirde normal bir şekilde de üretilebilir. Koltukta bulunan geniş ve yumuşak olan yüksek konforlu oturma minderi ise size maksimum rahatlığı sağlayacaktır.