• Telefon : 0 533 511 50 91    |    Email : siparis@novakoltuk.com

Erika Köşe Takımı

 4.100,00

Ölçü : 260 x 180

Fiyatlar : Standart soho veya tay tüyü kumaş, standart sünger ve ürün açıklamasında verilen ölçülere göre hesaplanmıştır. Kumaş , sünger ve ölçü değişiklikliğinde fiyatlar değişmektedir .Ahşap ayak fiyatıdır.

Metal Ayak istenirse Fiyat Farkı: 350 TL Eklenir.

Stok kodu: i05 Kategoriler:

Açıklama

Evde ve iş yerinde şıklık ve konforu arayanlar için özel olarak üretilen köşe koltuk takımları oldukça tercih edilmektedir. Özellikle şıklığı ön planda tutan kişilerin yaşam alanlarını özel kılan tasarımlar dikkat çekmektedir.

Ucuz Köşe Takımı

Nova Koltuk bu istek ve ihtiyaçlara yönelik üretimlerini arttırmaktadır. Şıklık konusunda beyaz tonlarının en kullanışlı seçenek olduğunu düşünenler için Erika Köşe Koltuk Takımı önerilmektedir. Çelik aksam kullanımı ile birlikte estetik görünümü oldukça şık bir sonuç oluşturmaktadır.

330 x 180 ölçülerinde üretilen bu köşe koltukların fiyatı da oldukça uygun koşullarda düzenlenmiştir. Şıklık, konfor ve kullanışlılık özellikleri göz önünde bulundurulduğunda oldukça uygun fiyatlarda satışa sunulmaktadır. Erika köşe koltukları diğer koltuk seçeneklerinde de olduğu gibi estetik görünümü ve kullanışlı olma özellikleri ön plandadır.

Geniş oturma alanı, arkalık ların özenle çalışılmasıyla rahat bir kullanım hedeflenmiştir. Başlıklarının tasarımı kullanım olanaklarını arttıracak şekilde düzenlenmiştir. Uzanma alanı doğru şekilde kullanılarak rahatlığın sağlanmasına özen gösterilmiştir. Yastık ve kırlent seçenekleri tercihlere göre renk ve desen değiştirilebilir özelliktedir.

Erika köşe koltukları ev ve iş yerlerinde oldukça şık bir görünüm kazandırmaktadır. Kullanım rahatlığı ve çeşitliliği ile size ve misafirlerinize en uygun oturma alanının oluşturulması düşünülerek tasarlanmıştır.

4.100 ₺ olarak belirlenen fiyat kategorisinde, ücretsiz nakliye hizmetleri dahildir. Nova Koltuk tüm ürünlerinde olduğu gibi Erika Köşe koltuklarında da satış kurallarına uygun olarak düzenlenen tüm sorumlulukları memnuniyetle üstlenmektedir.