• Telefon : 0 533 511 50 91    |    Email : siparis@novakoltuk.com

No products in the cart.

Buse Chester Koltuk

 7.950,00

Fiyatlar : Standart soho veya tay tüyü kumaş, standart sünger ve ürün açıklamasında verilen ölçülere göre hesaplanmıştır. Kumaş , sünger ve ölçü değişiklikliğinde fiyatlar değişmektedir .Ahşap ayak fiyatıdır.

Metal Ayak istenirse Fiyat Farkı: 350 TL Eklenir.

Stok kodu: b01 Kategoriler:

Açıklama

Buse Chester Koltuk hem salonunuz için hem de oturma odanız için ideal bir koltuktur. Sade yapısı ve gösterişli çizgileri ile evinizin havasını baştan aşağı değiştirecek. Sizler için özel olarak ürettiğimiz koltuğumuz standart olarak 330×220 ölçülerindedir. Buradan anlaşıldığı gibi özellikle büyük odalar için oldukça ideal ölçülere sahiptir. Aynı zamanda firma olarak müşterilerimizin her zaman memnuniyetini sağlamak için özel ölçülerde üretim de yapılabilmektedir.

Bu konuda personellerimiz evinize gerekli ölçü alma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Ölçü alma hizmetimizi ücretsiz olarak sizlere sunmaktayız. Ölçü sonrasında istediğiniz koltuk ölçüleri bir hafta içerisinde üretilerek sizlere teslim edilmektedir. Bu hizmetlerden yararlanarak istediğiniz ölçülerde koltuğa sahip olabilirsiniz.

Sizlere standart olarak kırmızı renkte sunulan Buse Chester Koltuk ürünümüz aynı zamanda renk seçeneklerine de sahiptir. Bir çok renk seçeneğini sizlere sunmaktayız. Sizler dilediğiniz renkleri tercih edebilirsiniz. Yanı zamanda yastıkların renklerini de kendiniz tercih edebilirsiniz. Tamamen kendi zevkinize göre dizayn edebileceğiniz bir koltuktur. Kaliteli ve sağlam kumaşlardan üretilmektedir. Silinebilir ve kir tutmaz özelliğe sahip olan kumaşlarımız sizlere sorun çıkarmayacaktır.

Aynı zamanda farklı kumaş seçeneklerinden de yararlanma imkanınız vardır. Kısaca kendi koltuğunuzu kendiniz tasarlayabilirsiniz. Uygun ödeme seçenekleri ve İstanbul içi ücretsiz nakliye imkanı sayesinde koltuğa istediğiniz zaman ürünü sipariş edebilirsiniz. Sizlerde evinize kendi zevkinize göre bir koltuğun olmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçerek siparişinizi verebilirsiniz.