• Telefon : 0 533 511 50 91    |    Email : siparis@novakoltuk.com

No products in the cart.

Beyza Chester Köşe Koltuk

 8.500,00

Fiyatlar : Standart soho veya tay tüyü kumaş, standart sünger ve ürün açıklamasında verilen ölçülere göre hesaplanmıştır. Kumaş , sünger ve ölçü değişiklikliğinde fiyatlar değişmektedir .Ahşap ayak fiyatıdır.

Metal Ayak istenirse Fiyat Farkı: 350 TL Eklenir.

Ölçüsü: 280×320

99 adet stokta

Stok kodu: b10 Kategoriler:

Açıklama

Yaşam alanınızın harika bir görünüme sahip olması için koltuğun önemi çok büyüktür. Koltuk ne kadar gösterişli ve güzel olursa mekanın görünümü o kadar değişmektedir. Aynı zamanda genel olarak öncelikle koltuk alınmakta ve odanın geri kalan aksesuar ve mobilyaları koltuğa göre tercih edilmektedir. Beyza Chester Koltuk özel olarak üretilen ve ömrünüzün sonuna kadar sizinle beraber kalabilecek bir köşe koltuktur.

Sağlam iskeleti ve sağlam kumaşı ile sorunsuz bir koltuk isteyenler için oldukça uygundur. Sizler için özel olarak üretilen bu koltuğun iskeleti gürgen ağacından üretilmektedir. Birinci sınıf malzemeden üretilen bu koltuk sayesinde hem rahat edecek hem de koltuk sorununuzu tamamen ortadan kaldıracaksınız.

Beyza Chester Koltuk sizlere özel olarak da tasarlanabilmektedir. Bu anlamda 280×320 ölçülerine sahip olan köşe koltuğumuz evinizin ölçülerine göre daha küçük veya daha büyük ölçülerde üretilebilmektedir. Sizlere standart olarak yeşil renkte sunulan bu köşe koltuğumuz yine sizin isteyeceğiniz bir renkte üretilebilmektedir. Bu konuda sizlere yardımcı olmak için renk katalogumuz da sunulmaktadır. Katalog içerisinden istediğiniz rengi seçerek üretimin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca yastıklarında renklerini kendiniz seçebilirsiniz.

Ölçü alma işlemlerimiz personelimiz tarafından ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Üretim bir hafta içerisinde gerçekleşmekte ve İstanbul içerisinde ikamet eden müşterilerimize ücretsiz olarak nakliye hizmeti de verilmektedir. Birinci sınıf kalitede bir koltuğa sahip olmak isteyenler bizimle iletişime geçerek bu koltuğa sahip olabilir.