• Telefon : 0 533 511 50 91    |    Email : siparis@novakoltuk.com

No products in the cart.

Asbunti Özel Ölçü Köşe Koltuk

 3.250,00

  • Ölçü: 300×180
  • Whatsapp: 0533 511 50 91
  • İletişim: 0216 540 68 83

Fiyatlar : Standart soho veya tay tüyü kumaş, standart sünger ve ürün açıklamasında verilen ölçülere göre hesaplanmıştır. Kumaş , sünger ve ölçü değişikliğinde fiyatlar değişmektedir.

Stok kodu: e05 Kategoriler:

Açıklama

Asbunti köşe koltuk modelini eğer beğenirseniz mobilyada bir çok değişiklik yapabilirsiniz. Modern yapısı ve alışılmışın dışında olan tasarımı ile oldukça şık bir ürün olan bu ürünümüzde özel malzemeler kullanılmaktadır. Rahat bir oturuma sahip olan bu koltuğumuzda renk seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

 

Bu konuda sizlere sınırsız renk seçeneği sunmaktayız. Bu imkan sayesinde istediğiniz rengin mobilya üretiminde kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle diğer eşyalarınız ile olan uyumunu daha rahat bir şekilde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Bu modelde genel olarak tek renk tercih edilse de sizin istekleriniz üzerine yastıkların renklerinde de değişiklikler yapılabilmektedir. Ölçü olarak sizlere özel ölçülerde mobilya üretimi yapılmaktadır. Bu konuda personellerimiz evinize gelerek sizin istediğiniz ölçülerin alınması konusunda yardımcı olmaktadır.

Yaptığınız bu keşif işlemi tamamen ücretsiz olarak yapılmaktadır. Keşif işlemleri sonrasında üretim işlemleri başlamaktadır. Üretim çalışmalarımız genel olarak bir hafta sürmekte ve sizlere hızlı bir şekilde mobilyalarınız  iletilmektedir. Sizlerde sorunsuz bir hizmet ve kaliteli bir mobilya istiyorsanız bizimle iletişime geçerek kaliteli hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Personellerimiz sizlere her konuda yardımcı olarak siparişlerinizin sizlere sorunsuz bir şekilde ulaşması için gerekli işlemleri gerçekleştirecektir.