• Telefon : 0 533 511 50 91    |    Email : siparis@novakoltuk.com

No products in the cart.

Arci Özel Ölçü Köşe Koltuk

 4.600,00

Fiyatlar : Standart soho veya tay tüyü kumaş, standart sünger ve ürün açıklamasında verilen ölçülere göre hesaplanmıştır. Kumaş , sünger ve ölçü değişiklikliğinde fiyatlar değişmektedir .Ahşap ayak fiyatıdır.

Metal Ayak istenirse Fiyat Farkı: 350 TL Eklenir.

Stok kodu: g09 Kategoriler:

Açıklama

Arci köşe koltuk, keten kumaştan üretilmektedir. Bu tür keten kumaşlar leke tutmayan türdendir ve kolaylıkla silinebilirler.

Arci köşe koltuk, evleriniz için ideal bir koltuk takımıdır. Kalite olarak üst düzeyde olması çok fazla tercih edilmesine neden olmaktadır. Koltuklarımız dizayn olarak oldukça şık bir tasarıma sahip olmakla beraber rahatlık konusunda da rakipsizdir.

Geniş bir oturma alanı sunan Arci köşe koltuk  aynı zamanda kullanmış olduğu soft süngerleri sayesinde çok rahat bir oturum sağlamaktadır. Arci köşe koltuk tasarımına bağlı olarak gizli ayak ya da ahşap ayak kullanmaktadır. Bu ayakların boyutu ortalama olarak 3 cm kadardır. Her renk ve her renge uygun kumaşlardan üretilmektedir.

Evinizin dizaynına göre verecek olduğunuz bilgiler doğrultusunda istediğiniz renk veya renklere uygun olarak size özel köşe koltuk takımları almanız da mümkündür. Arci köşe koltuk yüksek kalitede üretilmektedir. Bu yüksek kalite şartlarına rağmen fiyat konusunda oldukça uygundur. Fiyatlarımız ortalama olarak 5600 ₺ civarlarındadır. Boyut olarak sizlerin isteğinize bağlı olarak üretilmekle beraber standart boyutlarımız 320X240X160 ‘dır. Bu boyutlar evlerinize uygun değilse sizlere özel olarak üretecek olduğumuz koltuk takımlarında sizlerin istediği boyutları da kullanmamız mümkündür. Arci köşe koltuk sizleri rahatına düşkün kişiler yapacaktır..