• Telefon : 0 533 511 50 91    |    Email : siparis@novakoltuk.com

No products in the cart.

Arapoti Köşe Koltuk Takımı

 3.400,00

  • Ölçü: 290×180
  • Fiyat: 3400 ₺
  • Whatsapp: 0533 511 50 91
  • İletişim: 0216 540 68 83

Fiyatlar : Standart soho veya tay tüyü kumaş, standart sünger ve ürün açıklamasında verilen ölçülere göre hesaplanmıştır. Kumaş , sünger ve ölçü değişikliğinde fiyatlar değişmektedir.

100 adet stokta

Stok kodu: f04 Kategoriler:

Açıklama

Her ürün her eve ölçü konusunda uyum sağlayamamaktadır. Bu nedenle koltuğu aldığınız firmanın size özel olarak koltuk yapma imkanının bulunması oldukça önemlidir. Böyle bir hizmet sunan firmamız sizlere özel olarak üretmektedir. Seçmiş olduğunuz bu köşe takım ürününü evinizin her köşesine uygun olarak üretilmesini sağlamak için bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Personellerimiz sizin evinizde özel olarak ölçü alma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bu işlemleri bir gün içerisinde yapılmakta ve daha sonra hemen üretim işlemlerine başlamaktadır.

Renklerinin evinizdeki diğer renklere uyup uymayacağı konusunda da sorun yaşamamanız için özel olarak istediğiniz renklerde üretim yapılması sağlanmaktadır. Kir tutmaz yapıya sahip kumaşlarımız da isteyebileceğiniz her türlü renk seçeneği bulunmaktadır. Bu sayede istediğiniz rengi seçmeniz yeterlidir. Personellerimiz sizlerin tercih ettiği özelliklerde köşe koltuk ürününü üretim için hızlı bir şekilde işlemleri başlatacak ve bir hafta gibi kısa bir süre içerisinde sizlere koltuğunuzu teslim edecektir.

Teslim işlemlerinde aynı zamanda İstanbul içi ikamet eden müşterilerimize nakliye işlemleri ücretsiz olarak yapılmaktadır. Böylelikle kaliteli bir hizmet alarak evinize her zaman seveceğiniz bir köşe koltuğa sahip olabilir ve koltuk sorununuzu tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

Ek bilgi

Ağırlık 45 kg
Boyutlar 290 × 180 × 60 cm