• Telefon : 0 533 511 50 91    |    Email : siparis@novakoltuk.com

No products in the cart.

Anka Köşe Koltuk

 3.800,00

Ölçü : 300 X 240

Stok kodu: d09 Kategoriler:

Açıklama

Oturma grubu seçimlerinde köşe koltuk olgusu artık modern yaşantıda önemli bir yer teşkil etmektedir. Aynı şekilde kişiye özel tasarım veya daha ağırlıklı olarak var olan standart tasarımda tüketicinin istek ve koşullarına uygun değişiklikler yapılma olgusu günümüz oturma ve yaşam grubu sektöründe oldukça önem kazanmıştır.

Bu kategoride uygun fiyatlarla zengin çeşitlilik sunan ürünler bulmak mümkün. Anka köşe koltuk takımı da bunlardan biri. Sınırsız renkte kumaş seçenekleri ile birlikte fazla geniş olmayan salonlar veya minimalist yaşam tarzını benimsemiş kullanıcılar için minyon yapısıyla oldukça uygun bir ürün olarak öne çıkıyor. Zarif kol modeli seçeneğiyle klasik oturma grubu severler için de ideal bir model haline getirilebilir.

Tüketicilerin yaşam tarzlarına, çalışma koşullarına ve fizyolojik yapılarına göre tercih edilen ölçüler değişiklik gösterebilmektedir. Masa başı çalışan tüketiciler daha çok bel, boyun ve omuz ağrılarından şikayet ederlerken; tüm gün ayakta olmak zorunda olanlar ise ayaklarını uzatıp belki yarı yatar pozisyonla kendilerini dinlendirmekten hoşlanabilirler.

Tüm bu sübjektif durumlar göz önüne alındığında koltuk ölçülerinde veya sünger sertlik/yumuşaklık derecelerinde dilediğiniz gibi değişiklik yapılabilir.

Konfor ve modern çizgilerin yanı sıra bu tarz ürünlerin satın alınabilir olması da önemli. Yani kullanıcının bütçesini çok zorlamayacak uygu maliyetli ürünlerin bulunabilirliği bu anlamda değer kazanıyor. Anka köşe koltuk takımı uygun fiyatıyla da söz konusu maliyet aralığında değerlendirilebilir.