• Telefon : 0 533 511 50 91    |    Email : siparis@novakoltuk.com

No products in the cart.

Anemon Köşe Koltuk Takımı

 3.400,00

Ölçü : 320 x 180

Fiyatlar : Standart soho veya tay tüyü kumaş, standart sünger ve ürün açıklamasında verilen ölçülere göre hesaplanmıştır. Kumaş , sünger ve ölçü değişiklikliğinde fiyatlar değişmektedir .Ahşap ayak fiyatıdır.

Metal Ayak istenirse Fiyat Farkı: 350 TL Eklenir.

Stok kodu: b03 Kategoriler:

Açıklama

Evlerin en önemli yerlerinden birisi elbette oturma odası ve salonlardır. Bu alanlarda kullanılan eşyalar arasında ilk akla gelen de koltuk takımlarıdır. Oturma odalarını ya da salonlarını dekore etmek isteyen kişiler ilk olarak kullanacakları koltuk takımına karar verir ve istedikleri koltuk takımını alarak dekorasyon işlemlerine başlarlar. Bu yüzden koltuk takımı seçimi çok önemlidir.

Koltuk takımının kullanılacağı oda büyük olduğunda istenilen tüm koltuk takımları tercih edilebilirken, salonu ve oturma odası küçük olan kişiler bu konuda standart koltuk takımlarından ziyade köşe koltuk takımlarını tercih etmektedir.

Bu konuda birçok kişinin tercih ettiği ve evlerinde kullandığı koltuklardan birisi de Anemon köşe koltuk takımıdır. Evlerinde şık bir koltuk takımı isteyen ve yeri küçük olduğu için yerden kazanmak isteyen kişiler gönü rahatlığı ile Anemon köşe takımını tercih edebilirler.

Anemon köşe takımı oldukça spor bir model olup, görünümü ile kullanıldığı alan oldukça hoş bir hava katacak koltuk modellerindendir. Açık renk koltuk takımlarından hoşlanan kişiler beyaz renk kumaşa sahip olan köşe takımını salonlarında rahatlıkla kullanabilirler. Köşe takımının en önemli özelliklerinden birisi de sırt kısmında kullanılan minderlerdir. 3 parçadan oluşan köşe takımı rengarenk 12 mindere sahiptir. Koltuk takımının ölçüleri ise 320 x 180 tir. Son derece şık ve kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen Anemon köşe koltuk takımına 3.400 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.