• Telefon : 0 533 511 50 91    |    Email : siparis@novakoltuk.com

No products in the cart.

Aguni Köşe Koltuk

 3.200,00

Stok kodu: l02 Kategoriler:

Açıklama

Sade bir mobilya satın almak istiyorsanız Aguni ürünümüzü inceleyebilirsiniz. Bir mobilya alırken bazı unsurlara dikkat etmemiz ileride sorun yaşamamamız için çok önemlidir. Dikkat etmemiz gereken en önemli unsurlardan biri koltuğun sağlamlığıdır. Çünkü mobilyalar sık değiştirilen bir mobilya olmadığı için uzun süre kullanıma uygun olması çok önemlidir. Bu nedenle koltuğun üretim kalitesini öğrenmeniz gerekir.

Ürün iyi bir malzemeden üretilmiş ise o zaman gönül rahatlığı ile o koltuğu tercih edebilirsiniz. Bir diğer yandan ise koltuğun kumaşını da incelemeniz gerekir. Koltuğun kumaşı kir tutmaz ve silinebilir bir kumaş ise sizin temizlik konusunda sıkıntı yaşamamanızı sağlayacaktır. Bu tür kumaşları tercih etmeniz sağlığınız açısından da önemlidir.

Bu ürünlerde bir çok sorun ise koltuğun ölçülerinden kaynaklanmaktadır. Çünkü her evin odası farklı ölçülerde olabildiği gibi koltuğu farklı noktalara da yerleştirilmesi istenebilmektedir. Bu nedenle istediğiniz koltuğun sizin istediğiniz özelliklerde üretilebilmesi gerekir. Aguni ürünümüz sizin için özel olarak üretilebilmektedir.

Firma olarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için özel ölçülerde üretimlerimizi her zaman yapmaktayız. Bunun için sizlere ayrıca ücretsiz keşif hizmeti de sunmaktayız. Bu hizmetimiz sayesinde mobilya yı evinize uygun olarak üretilmesini sağlayabilirsiniz. Renk seçeneklerinden de yararlanarak evinizin diğer eşyalarına uygun bir koltuğa sahip olabilirsiniz. Kaliteli bir mobilya ya sahip olmak için bizleri arayarak siparişinizi verebilirsiniz.