• Telefon : 0 533 511 50 91    |    Email : siparis@novakoltuk.com

No products in the cart.

Agadez Köşe Koltuk

 7.500,00

Özel Ölçü Yapılabilir. Kumaş seçeneği sınırsızdır.
  • Ölçü: 300×180
  • Whatsapp: 0533 511 50 91
  • İletişim: 0216 540 68 83

Fiyatlar : Standart soho veya tay tüyü kumaş, standart sünger ve ürün açıklamasında verilen ölçülere göre hesaplanmıştır. Kumaş , sünger ve ölçü değişiklikliğinde fiyatlar değişmektedir.

Stok kodu: k02 Kategoriler:

Açıklama

Son zamanlarda insanların sıklıkla tercih ettiği mobilya modelleri sayesinde evinizin harika bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Agadez  ürünümüz sizin için tasarlanmış ve evinize modern ve salaş bir görüntü katacaktır. Bu ürünümüzde özellikle ayaklıklar dikkat çekmektedir.

 

Farklı bir ayak tarzı ile sizlere sunulan ürün özellikle oturma odalarınız için harika bir seçim olabilir. Bu üründe özel süngerler kullanılmaktadır. Bu süngerler sayesinde yumuşak bir oturumun sağlanmasının yanı sıra sağlam ve uzun ömürlü özelliği sayesinde çökme gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. Yastık kısımları da aynı şekilde hem rahat hem de dayanıklı olması ile oldukça sık tercih edilen bir ürün haline gelmektedir.

Agadez aynı zamanda evinizin istediğiniz her oda için özel ölçülerde üretilebilmektedir. İstediğiniz ölçülerde üretilebilen bu ürün sayesinde hem oturma odanız için hem de salonunuz için  ürünümüzü tercih edebilirsiniz. Özel ölçünün yanı sıra renk konusunda da sizlere seçenekler sunmaktayız.

Koltuğun rengini değiştirebileceğiniz gibi yastıkların da renklerini değiştirerek istediğiniz bir renk kombinasyonunu oluşturabilirsiniz. Sizlere her zaman en kaliteli hizmeti sunan firmamız aynı zamanda İstanbul içi ikamet eden müşterilerimize ücretsiz nakliye hizmeti de vermektedir. Yaklaşık bir hafta süren üretimlerimiz ile seçtiğiniz koltuğa hızlı bir şekilde sahip olmanız sağlanır. Sizlerde harika bir mobilyaya sahip olmak için bizlerle iletişime geçebilisiniz.