• Telefon : 0 533 511 50 91    |    Email : siparis@novakoltuk.com

No products in the cart.

Abadan Köşe Koltuk

 3.500,00

Özel Ölçü Yapılabilir. Kumaş seçeneği sınırsızdır.
  • Ölçü: 280 x 180
  • Whatsapp: 0533 511 50 91
  • İletişim: 0216 540 68 83

Fiyatlar : Standart soho veya tay tüyü kumaş, standart sünger ve ürün açıklamasında verilen ölçülere göre hesaplanmıştır. Kumaş , sünger ve ölçü değişiklikliğin de fiyatlar değişmektedir .Ahşap ayak fiyatıdır.Metal Ayak istenirse Fiyat Farkı: 350 TL Eklenir.

Stok kodu: d07 Kategoriler:

Açıklama

Yaslanacağınız yastıklar yumuşak ve belinizi kavrayan cinstendir. Bu sayede uzun süre otursanız dahi koltuk sizin için her zaman rahatlık verecektir. Kaliteli iskeleti ve şık ayaklıkları sayesinde uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz bir köşe koltuk. Aynı zamanda garantili olarak sunduğumuz bu ürünümüzde herhangi bir sorunla karşılaşırsanız personellerimiz hemen gereğini yaparak yaşayabileceğiniz sorunları ortadan kaldırmaktadır.

Firma olarak her zaman müşterilerimizin memnuniyetini üst düzeyde tutmak için bütün hizmetleri itina ile vermekteyiz. Sahip olmak istediğiniz Abadan Köşe Koltuk ürünümüzü evinizin ölçülerine göre üretilmesini sağlayabilirsiniz. Bu işlem için personellerimiz evinize ücretsiz keşif işlemlerini de gerçekleştirerek köşe koltuğun evinizin neresinde durmasını istiyorsanız oranın ölçüleri doğru bir şekilde alınarak sorunsuz bir üretimin gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Üretim sürecimiz bir hafta gibi kısa bir süre içerisinde gerçekleşmektedir. Renk olarak da sizlere bütün renk seçeneklerini sunarak istediğiniz bir renkte kumaş üretimi yapılıp evinize uygun bir mobilyayı sizlere sunmaktayız. Firmamız İstanbul içi ikamet eden müşterilerimize de ücretsiz nakliye hizmeti sunmaktadır.