top of page

Hakkımızda

Nova Koltuk Hakkında

Nova Koltuk

Nova koltuk olarak sektöre giriş yaptığımız 1990 yılından bu yana binlerce evde yer almaktayız. Müşteri memnuniyeti politikamızı kuruluşumuzdan bu yana 1. sıradaki değer olarak benimsedik. Evlerinizde rahat ve şık bir yaşantı sürdürmeniz için var gücümüz ile çalışmaktayız. 

 
Mobilya sektöründe her alanda hizmet vermekteyiz. Evlerinizin boyutuna göre özel ölçülerde mobilya üretimi yapmaktayız. Özel ölçülü köşe koltuklar, yataklar, berjer, puf ve avangard mobilyalar ile sizinde evinize şıklık katmayı hedeflemekteyiz. 

 
Tüm mobilyalarımız da A+ kalitede ürünler kullanmaktayız. Bu sayede özel ölçülerde üretimini yaptığımız mobilyalarımızı uzun yıllar boyunca gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. 

 
Ürünlerimizi üretmeden önce, evinize keşif gezisi yapmaktayız. Bu sayede evinizin ölçüsü alıyor ve ürünlerimizi tam evinize uyacak şekilde imalatını yapıyoruz. Evlerinizin ölçüsünde mobilya bulmanın zorluğunun farkında olup tüm müşterilerimize bu kolaylığı sağlamaktayız.  

 
Alanında uzun yıllar boyunca çalışan tecrübeli ekip arkadaşlarımızla üretim yapmaktayız. Profesyonel ekip arkadaşlarımız sayesinde evlerinizde kullanmak üzere üretimini yaptığımız mobilyalarımız, yüksek kalite standartları içerisindedir. 

 
Sizde evinizin ölçülerinde, özel ölçülü köşe koltuk takımı veya yatak başlıkları yaptırmak istiyorsanız, bize web sitemizde bulunan telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Aklınız da oluşan tüm soruları çekinmeden whatsapp destek hattımızdan bizlere sorabilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız tarafından en kısa sürede yanıtlanacaktır. 

bottom of page