• Telefon : 0 533 511 50 91    |    Email : siparis@novakoltuk.com

No products in the cart.

Harika mobilyalarınızı büyük salonlarınızda daha gösterişli durmasını istiyorsanız köşe koltuk ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Köşe koltuk ürünlerinde özel olarak üretimler yapılabildiği için sizin model seçmeniz yeterli olmaktadır. Model seçiminizi gerçekleştirdikten sonra yapmanız gereken tek şey ise ölçüleri belirlemektir. Büyük alanları dolduracak şekilde ölçüler profesyonel kişiler tarafından da alınabilmektedir. Bu işlemler sonrasında istediğiniz ölçülerde bir koltuğa sahip olabilirsiniz. Özel olarak üretilen bu ürünler aynı zamanda oturma odaları içinde üretilebilmektedir. Alanın ölçülerine göre üretim yapılarak sizlere teslim edilmektedir. Köşe takımlarındaki bu özellik sayesinde büyük alanları nasıl dolduracağınızı düşünmenize gerek kalmamaktadır.

Köşe Takımları
Köşe Takımları

Sahip olacağınız köşe takımlarında iskelet yapısının sağlam olduğundan da emin olmanız önemlidir. büyük bir koltuğun sağlam olması için iskelet yapısında kullanılan ağacında sağlam olması gerekir. Hem ağacın hem de kullanılan ek malzemelerin sağlam olması koltuğun sorunsuz bir şekilde kullanılabilmesini sağlamaktadır. Bu özelliklere sahip olan bir köşe koltuk sayesinde özellikle villa gibi yapılarda koltuk sorunu tamamen ortadan kalkabilmektedir.

Özel ölçüler verilerek yaptırılmak istenen bir köşe koltuk genel olarak bir ila iki hafta içerisinde üretim süreci olabilmektedir. Köşe koltuk alırken firma seçiminde de seçici olmanız gerekir. Özellikle satış sonrası destek için firmanın kurumsal olması çok önemlidir. Ne kadar kaliteli malzemelerde üretim yapılırsa yapılsın bazı nedenlerden dolayı üretim hataları ile karşılaşılmaktadır. Bu gibi durumlarda firmanın hızlı bir şekilde hizmet vermesi çok önemlidir.