Özel Ölçü Köşe Koltuk Takımları

 Her yıl yepyeni tasarımlarla piyasaya sunulan ve yılın trendlerine göre yenilenen mobilya dekorasyon grubunun içinde köşe koltuk takımları, ilgi çekici oluşuyla ve kullanışlılığıyla tercih edilen bir yere sahiptir. Kullanıcıların birçoğunun iç tasarımda bu koltuk tipini tercih etmesindeki asıl sebep, evdeki kısıtlı alanı değerlendirebilmek ya da oturma alanında ferah bir görüntü elde edebilmektir. 

   Köşe takımlarının genel profili stabilize şekilde “L” biçiminde olduğundan bunun dışında arzu edilen renk kombinasyonları yahut desen seçimleri, tasarım modelleri arzu edilen şekilde değerlendirilebilir. Ölçülerini aynı şekilde alıcısının belirleyeceği koltuğun, isteğe göre yönünün, hangi kenarının hangi uzunlukta olmasına karar verebileceğini seçme imkanları bulunmaktadır. Bu özelliği ile zaten alan problemi yaşadığı için bu koltuk modelini tercih eden kullanıcılarımıza ekstra kullanışlılık sağlayacaktır. Salona özel bir tasarım isteği söz konusu olduğunda salonla bütünlük içinde olacak tercihler bu noktada odaya belirgin bir güzellik katar.

   Koltuklarda düzenli olarak yapılacak bakım ve temizlik işlemleri de bu özel ölçü köşe takımlarının ömrüne iyice pozitif etki ederek uzatacaktır. Yapım aşamasında tercih edilen malzemenin yapısının da etkili olduğu kullanışlılık ve uzun ömürlülük cetveli dolayısıyla, alıcı yine aynı şekilde tercih ettiği malzemeyi belirterek uygun olması kapsamında onunla yapılmasını arzu edebilir. Bu noktada kullanılacak kumaş da büyük önem taşımaktadır ve bu seçeneklerin alıcıya bırakılması, istekleriniz doğrultusunda yapılmış bir koltuk takımının varlığı sizi de tatmin edecektir.

hakkımızda
İLETİŞİM BİLGİLERİ
ADRES
Yukarı Dudulu Mah. Vaiz Sokak No:1 Ümraniye
GSM
0 216 540 68 83
Nova koltuk olarak sektöre giriş yaptığımız 1990 yılından bu yana binlerce evde yer almaktayız. Müşteri memnuniyeti politikamızı kuruluşumuzdan bu yana 1. sıradaki değer olarak benimsedik. Evlerinizde rahat ve şık bir yaşantı sürdürmeniz için var gücümüz...