Koltuk Takımları

Oldukça şık tasarımları ile Nova koltuk takımı modelleri, sıradanlaşmış kalıpların aksine yenilikçi tasarım anlayışı ile sizlere konfor ve kaliteyi beraberinde vaat ediyor. Online mağazalarımız sayesinde dükkan dükkan dolaşmanıza gerek kalmadan en yeni ve dikkat çekici koltuk takımlarını inceleme fırsatı yakalayabilirsiniz.Nova Koltuk, olarak ürettiğimiz modellerimizle siz müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Koltuk takımı modellerimizde: Köşe Koltuk takımı ve koltuk takımı kategorilerimizde pek çok ürün yer alıyor. Siz de Modern ilkeler gözetilerek tasarlanan koltuklarımızdan birini tercih ederek zevkinizi misafirlerinize sunabilirsiniz.

Modellerimizde yer alan koltuk takımı tasarımlarından mekanizmalı koltuk takımı modelleri işlevsel özellikleriyle ön plana çıkıyor ve pratik bir kullanım imkanı tanıyor. Kaliteli malzeme kullanılarak üretilen modeller, sağlam yapılarıyla uzun yıllar düzenli kullanımı mümkün kılıyor. Siz de tarzınıza ve evinizin dekorasyonuna en uygun koltuk takımlarını online kataloğumuzda keşfedebilir, satın almak istediğiniz ürünleri güvenli online alışveriş imkânıya yalnızca birkaç tıkla kolayca sipariş verebilirsiniz!

 
 
hakkımızda
İLETİŞİM BİLGİLERİ
ADRES
Yukarı Dudulu Mah. Vaiz Sokak No:1 Ümraniye
GSM
0 216 540 68 83
Nova koltuk olarak sektöre giriş yaptığımız 1990 yılından bu yana binlerce evde yer almaktayız. Müşteri memnuniyeti politikamızı kuruluşumuzdan bu yana 1. sıradaki değer olarak benimsedik. Evlerinizde rahat ve şık bir yaşantı sürdürmeniz için var gücümüz...