2022 Trendleri ile sizlerleyiz

Ofis Dekorasyonunu 2022 yılının trendlerine uygun olarak yapmak isteyenler koltuk takımı modellerimize göz atabilirler . Oldukça fazla renk ve model tercihi arasından kendinize uygun olan ofis mobilyanızı bulabilir. Berjer ofis sandalyesi ve ofis kanepesi modellerimiz arasından kendinize en uygun modeli seçip gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Aşağıda vermiş olduğumuz model seçeneklerimiz arasından Kendinize uygun olanı bulabilir ve 2022 yılına harika bir başlangıç yapabilirsiniz.

Yellow Köşe Koltuk
Sarı renginin eşsiz uyumunu ayak kısmındaki ahşap detaylarıyla ön plana çıkararak eşsiz bir uyum yakalamıştır.. Koltuk takımı içerisinde yer tekli koltuk oldukça şık ve zarif olduğundan evinize oldukça iyi bir hava katacaktır. Ayrıca ergonomik açısından iyi olması için modelin minderleri geniş imal edilmiştir. evinizde şık bir dokunuş arıyor iseniz Yellow köşe koltuk takımı tam size göre 
Venüs köşe koltuk takımı
Gri Rengini  ofisine yakıştıranlar için bulunmaz bir model olan Venüs köşe koltuk takımı, evinizde sade bir görünüm yaratacaktır.. Birkaç saksı ile oturma odalarınızda doğal bir atmosfer yaratabilir. Ayakların uzun olması oturma odası temizliği yapılır iken avantaj sağlamakta ve kolay bir temizlik sunmaktadır. Koltuk takımında yer alan uzun yastıklar sayesinde evinize oldukça rahat koltuklar kazandırabilirsiniz.
Sola Köşe Koltuk Takımı 
Mavi rengi ve kadife dokusu ile en çok tercih edilen ürünlerimizden olan sola köşe koltuk takımımız. Her eve oldukça uyum sağlayabilecek fiyat performansıyla en çok tercih edilen ürünlerimiz arasındadır. Modelin kanepelerinde sırt ve kol kısımlar rahatlık açısından düz olarak üretilmiştir.

 
 
hakkımızda
İLETİŞİM BİLGİLERİ
ADRES
Yukarı Dudulu Mah. Vaiz Sokak No:1 Ümraniye
GSM
0 216 540 68 83
Nova koltuk olarak sektöre giriş yaptığımız 1990 yılından bu yana binlerce evde yer almaktayız. Müşteri memnuniyeti politikamızı kuruluşumuzdan bu yana 1. sıradaki değer olarak benimsedik. Evlerinizde rahat ve şık bir yaşantı sürdürmeniz için var gücümüz...