• Telefon : 0 533 511 50 91    |    Email : siparis@novakoltuk.com

No products in the cart.

Yeni bir yemek odası veya veya büyük bir oturma odasında bir mutfak oluştururken dikkat edeceğiniz bir çok önemli etken var.

Evlerde birçok aile için en önemli şey mutfak ve oturma odasıdır. Biliyorsun, bu odalar herkesin toplanmayı sevdiği noktalardır.

Mutfaktan başlayarak bu iki önemli odaya bakalım. Yemeklerin hazırlandığı ve paylaşıldığı, annelerin zamanının çoğunu geçirdiği, çocukların ödev yaptığı, misafirlerin en dikkat ettikleri odalardır mutfaklar.

Amerikan tarzı mutfak düzeni, yemek yapmayı sevenler için idealdir. Bu evdeki yemekler, genellikle annenin, babanın veya çocukların içinde bulunduğu bir takım çalışmasının eseridir.

Amerikan tipi mutfaklarda mutfak ve oturma odası birbirinin içine giriyor, böylece aktivite veya program ne olursa olsun herkes konuşmaya ve eğlenceye dahil oluyor.

Kanepede pelüş gri kadife, sedirde akrilik ayaklar ve döner sandalyeler üzerinde akıllı görünümlü yün ekose ile tamamladık. Ve kanatlı sandalyeler üzerinde cesur çiçek ketenleri unutmayalım.

Bu şık bir mekana bayılacağınızı düşünürken, çocuklarınızın büyümesini ve uzaklaşmasını beklemeniz gerekecek mi?  Bu oda çocuklar ve konuklar düşünülerek tasarlanmıştır. Kanepe yumuşak gri performans kadife ile kaplanmıştır, bu nedenle kumaşın üzerine dökülebilecek herhangi bir madde kolayca silinebilir. Doyurucu bir yünün içindeki döner sandalyeler, konuklar kanepedeki biriyle samimi bir sohbet edebilecekleri veya pazar akşamı bir derbi maçı seyretmek için idealdir.