Köşe Koltuk Takımları

Sipariş Destek

0216 540 68 83

E-Mail Bilgi

siparis@novakoltuk.com

Zen L Köşe Koltuk 4300 ₺

Zen köşe koltuk

Evinizde şıklık yaratmak için birçok masraf yapmaktasınız. Zen köşe koltuk takımı sizi bu zahmetten kurtararak keyifle oturmanızı sağlayacaktır. Köşe takımları arasında zariflik ve uygunluk herkesin tercih ettiği modellerdir. Bu köşe takımı esnekliği kavisli ahşap döşemeleri ve rahatlığıyla sizleri büyüleyecektir. Herkesin kendince ürettiği veya hayal ettiği tasarımlar bu köşe takımıyla gerçek oluyor. Kol kenarlarındaki çekmece ve raflarıyla sizlere büyük kolaylık sağlıyor.

Misafirlerinize ikram yaparken sehpa aramak zorunda kalmadan rahatça sohbetinizi yapabileceksiniz. Yoğun bir iş günü ya da yorucu ev işlerinden sonra dinlenmek istediğinizde yeni bir üretim olan istirahat serisiyle tatlı bir uyku sizleri bekliyor olacak. Bayanlar için farklı kumaş tasarımları özel döşeme modelleri göz zevkinize hitap edecektir. Sabit ölçülerde evinize uymayan küçük ya da büyük gelen koltuk takımlarınızı almanıza gerek kalmıyor. İstediğiniz ölçülerde hazırlanıp kurulum yapılıyor size sadece keyfini sürmesi kalıyor. Standart ölçü modelleri 320x330 olup istediğiniz renkte tercih yapabilirsiniz. Böyle güzel bir köşe takımının fiyatı ise piyasa fiyatına göre oldukça uygundur.

Ürünün fiyatı 4,300 Türk lirasıdır.

Köşe yastıkları özenle seçilip özel kumaşlarla hazırlanmıştır. Zen köşe takımı üretiminden müşteriye sunumunda ki tüm aşamalarda alıcı araştırması yaparak sizlere en güzel ve en rahat köşe takımını sunmayı hedeflemiştir. İlk üretim aşamasında yer alan cam kısımlar bir süre sonra iptal edilmiştir. Cam kısımlar yerine koltuk kenarlarına raf ve çekmeceler dizayn edilmiştir.

Ürün Adı : Zenn Köşe Koltuk

Ölçü ve Fiyat

Fiyat : 4.300 TL

Ölçü : 320 X 300

Comments are closed.