Köşe Koltuk Takımları

Sipariş Destek

0216 540 68 83

E-Mail Bilgi

siparis@novakoltuk.com

Violet Vivense Köşe Koltuk

Evinde modern bir dünya yaratmak isteyen ve enerji dolu güçlü bir parça isteyenler için bulunmaz bir parça olan Violet köşe koltuk tam aradıkları parçadır. Violet köşe koltuk ile sade ve şık aynı zamanda modern bir ev sahibi olabilirsiniz.

Koltuk kumaşlarında keten mikrofiber kumaşlar kullanılmaktadır, kolay temizlenen ve silinebilir olan bu kumaşları çok rahat kullanabilirsiniz. Kesinlikle leke tutmaz, solmaz, yıpranmaz özel bir kumaştır. Kumaşlar garantilidir, uzun yıllar boyunca kullanabileceğinizden emin olabilirsiniz. Ürünün ölçüleri 380x140 cm. gibi özel bir ölçüdür, fakat dilerseniz siz farklı ölçüler uygulatabilir siniz. Bu büyük koltukta kalabalık misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabilirsiniz.

Sırt kısmı rahat dizayn edilmiş ve sırt minderleri sayesinde daha konforlu bir hale gelmiştir. Yüksek metal ayakları sayesinde spor ve modern bir görüntüye kavuşurken yüksek olması nedeniyle temizlik açısından rahat etmenizi sağlayacaktır.

Köşe koltuk rahatlığını yaşayacağınız evinizde koltuğunuzun rengi de önemli bir faktördür. Göz zevkinize göre açık tonlar veya koyu tonlar seçmekte özgürsünüz. Açık renk kullanabilirim diyenler için beyaz renk asil ve şık bir renk olur. Kalabalık ve çocukları olan bir aile iseniz daha koyu renkleri seçmek belki de bir zorunluluk olabilir. Hangi rengi seçerseniz seçin hepsinde güzel duracağından hiç şüpheniz olmasın.

Köşe koltuklar kullanışlı olmasının yanında fiyat olarak da oldukça uygundur, çok cazip fiyatlara bir takım koltuk sahibi olabilirsiniz.

Ürün Adı : Violet

Fiyat : 3200 TL

Ölçü : 380 x 140

Comments are closed.