Köşe Koltuk Takımları

Sipariş Destek

0216 540 68 83

E-Mail Bilgi

siparis@novakoltuk.com

Vera Köşe Oturma Grubu

 

Vera köşe koltuk, son derece rahat ve kullanışlı bir mobilyadır. Rengi ve dokusu ile her tarz uygundur. Aynı zamanda farklı kumaş ve renk seçenekleri de bulunmaktadır. Vera köşe koltuk modelinde; silinebilir, leke tutmayan, keten ve mikrofiber kumaşlar gibi birçok seçenek vardır. Bu kumaşlar ile koltuk rahatça silinmektedir. Tüm kumaşlar garantilidir. Köşe koltuk son derece uzun ömürlüdür.

Köşe takımları, son zamanların en çok tercih edilen mobilyaları arasındadır. Seçilme nedenlerinden biri de temizlik sırasında avantaj sağlayacak detaylara sahiptir. Bu detaylardan biride yüksek ayaklara sahip olmasıdır. 4 cm'lik ahşap bazaya ve 12 cm'lik ahşap ayaklara sahiptir. Vera köşe koltuk, 300x300' lük bir ölçüye sahiptir. Oldukça ideal ve kolaylıkla odaya yerleştirilebilecek bir ölçüye sahiptir.

Diğer köşe koltuklarına oranla, en ideallerinden biridir. Gurgen iskeletten üretilmektedir. Buda ürünün uzun ömürlü ve sağlam olmasına etki etmektedir. 36 dns süngerle ile oldukça rahat ve konforlu bir koltuktur. Fiyatı ise 3200 TL'dir. Aynı zamanda fiyatı ile de tercih sebebidir.

Vera köşe koltuk, büyük ve renkli yastıklarla birleştirilebilir. Özellikle spor görünümü ile dikkat çekmektedir. Her tarz salona uygundur. Fazla yer kaplamaması ve kullanışlı olması ile tercih edilmektedir. Vera köşe koltuk, her türlü özelliği ile öne çıkan bir modeldir. Açık tonlar koltuk modelini daha fazla ön plana çıkartacaktır.

Fiyat : 3600 ₺

Ölçü : 300 x 300

Comments are closed.