Köşe Koltuk Takımları

Sipariş Destek

0216 540 68 83

E-Mail Bilgi

siparis@novakoltuk.com

Tafiks Köşe Koltuk 2400 ₺

Tafiks spor tarz köşe koltuk seven müşterilerimizin büyük beğeni ile tercih ettiği özelliklere sahiptir. Çizgili desen ve dama deseninin karma olarak kullanıldığı köşe koltuk takımı harika dokusu ile sizi büyüleyecek bir yapaya sahiptir. Tafiks Köşe Koltuk rahat oturuş sağlayan, yaslanma esnasında sırtınızı tutan bir yapıya sahiptir. Küçük ve büyük kırlentlerin sırtınıza rahatlık sağlayacak şekilde tasarlanması ile ekstra konfor sağlanması hedeflenmiştir. Tafiks oturma odalarında ve çok geniş olmayan salonlarda gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bir modele sahiptir. Koltuğun iskelet yapısını oluşturan malzeme tamamen birinci kalite ürünlerden elde edilerek üretimi sağlanmıştır.

Tafiks Köşe Koltuğun oturumu yumuşaktır ve sırt süngerinde elyaf malzeme kullanılmıştır. Tafiks takımının döşemesi kolay temizlenebilme özelliğine sahiptir. Saatlerce koltuk silmek zorunda kalmazsınız. Tafiks bir koltukta arana tüm özelliklere sahiptir. Tafiks  kumaş değişimi yapılabilmektedir. Alternatif kumaş seçimleri sizlere sunulmaktadır. Tafiks Köşe Koltuğun oturum derinliği ve oturum sertliği diğer köşe koltuk takımları gibi standart ölçülere sahiptir.

Tafiks Köşe Koltuğunu sipariş ettiğiniz tarihten itibaren size belirtilen tarihte ve sürede teslimatı gerçekleşmektedir. Güvenli ödeme koşulları ile Tafiks Köşe Koltuğa sahip olabilirsiniz. Tafiks Köşe Koltuk garanti kapsamlı ürünlerimizdendir. Tafiks Köşe Koltuğun herhangi bir yerinde teslimat esnasında arıza bulunması halinde ürün geri iade alınmaktadır. Tafiks Köşe Koltuktan çok memnun kalacaksınız.

Ürün Adı : Tafiks

Fiyat : 2.400 TL

Ölçü : 280 x 240

Comments are closed.