Köşe Koltuk Takımları

Sipariş Destek

0216 540 68 83

E-Mail Bilgi

siparis@novakoltuk.com

Stylus Modüler Köşe Koltuk

 

Bu ürünümüz leke tutmayan ve silinebilen özellikleri ile oldukça rağbet edilen bir ürün konumundadır. Özellikle leke göstermeyen özelliği sayesinde tercih nedeni olarak görülmektedir. Ölçüleri 260*260 cm olup, kullanıcının kendi ölçü ve kumaş tercihlerine göre de üretilebilmektedir. Stylus , fiyatı 3.150 TL'dir. Stylus her renkte kumaşları ve modelleri bulunmaktadır ve kumaşlarının garantili olması da bu ürüne ayrı bir özellik katmaktadır.

Stylus takımları 12 cm kumaş kaplı ayak, 12 cm balkon kısmı ve 12 cm oturum minderinden oluşmaktadır. Köşe takımı olarak tercih edilen odalarda kolay ve konforlu bir şekilde kullanılmaktadır. 4 büyük minderi ve 4 küçük minderi ile koltuk aksesuarına büyük önem verilmektedir. Her iki yanında yaslanmaz koltuk özellikleri de mevcuttur. Bu durumda Stylus köşe takımına ayrı bir görsellik katmaktadır. Hemen hemen her odanın dekoru için kolaylıkla ve büyük bir konfor ile kullanılabilmektedir.

Stylus çeşitli kumaş renklerine sahip olması, kişilerin odalarının oda duvarlarına uygun renk seçeneklerine göre tercih yapabilme durumları mevcuttur. Duvar ve köşe takımı koltuk kumaş renginin birbiri ile uyumlu olması için bir çok renk seçenekleri ile üretilmektedir. Kumaşların dayanıklı ve konforlu olması da kullanımlarında rahatlığı ön plana çıkarmaktadır. Stylus dayanıklılığı ile uzun yıllar kullanıcıya konforu yaşatmaktadır. Bu nedenle de oldukça tercih edilen bir köşe takımı olarak dikkat çekmektedir.

Ölçü: 260 X 260 - Fiyat: 3700 ₺
 

Comments are closed.