Köşe Koltuk Takımları

Sipariş Destek

0216 540 68 83

E-Mail Bilgi

siparis@novakoltuk.com

Smoke Rahat Köşe Takımı

Smoke Köşe Takımı

Köşe koltuk takımlarının yaygın olarak kullanılması nedeni ile farklı modeller ortaya çıkmaktadır. Bu modellerden biri de havuz model köşe koltuk takımlarıdır. Havuz model köşe koltuk takımları koltuğu yalnızca oturmak için değil, TV karşısında uzanıp keyif yapmak isteyen kişiler için de tasarlanmıştır. Havuz model denilmesinin sebebi ise ürünün geniş koltuk minderlerine sahip olmasıdır.

Smoke köşe koltuk takımı da havuz koltuk ölçülerine göre tasarlanmıştır. Koltuğa farklılığı katan ise düğme detaylı minderlere sahip olmasıdır. Görseldeki Smoke köşe koltuk takımı gri keten düğmeli minderden oluşmaktadır. Ürünün minderleri sabır olmasından dolayı da kullanım açısından kolaylık sağlamaktadır.

Dilerseniz Smoke köşe koltuk üzerinde değişiklikler yapabilmeniz mümkündür. Örneğin üründe görülen dayanma minderlerini dilerseniz çoğaltabilme seçeneğiniz vardır. Kare olarak üretilen dayanma minderlerini dilerseniz dikdörtgen ve uzun modellerde de tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda koltuk minderlerinde bulunan düğme detaylarını da çıkarabilme imkanınız vardır.

Smoke köşe koltuk takımını dilerseniz U şekilli olarak da tercih edebilme imkanına sahipsiniz. Görseldeki ürünün ölçüleri 270x170 olarak tasarlanmıştır. Dilerseniz ürün ölçülerinde değişim yapabilir, ürünün kumaşını ve modelini değiştirebilirsiniz. Gri renkli olarak tasarlanan üründe farklı renk kumaşları da tercih edebilme imkanınız vardır. Görseldeki ürünün fiyatı 2650 TL'dir.

Ürün Adı : Smoke Köşe Koltuk

Ölçü ve Fiyat

Fiyat : 3.900 TL 3650 TL

Ölçü : 270 X 170

Comments are closed.