Köşe Koltuk Takımları

Sipariş Destek

0216 540 68 83

E-Mail Bilgi

siparis@novakoltuk.com

Sardunya Bal Home Köşe Koltuk

Evlerde rahat kullanım amaçlı koltuk seçimleri yapılır, günlük kullanım amaçlı oturma odalarına rahat, kullanışlı takımlar seçilirken salonlar için daha şık modeller aranır.

Oturma odası için gayet kullanışlı olan Sardunya köşe koltuk takımı köşe olmanın verdiği kullanım kolaylığı, hoş bir görüntü ve kapladığı alan bakımından tercih edilen bir üründür. Özellikle küçük alanlarda tercih edilmektedir, çünkü çok büyük olmayan L Lkoltuk takımıdır. Renk olarak seçenekler bulunmaktadır, beyaz renk seçeneği çok şık durmakta olup beyaz renk kullanımına cesaret edemeyenler için daha koyu renkler uygulanabilmektedir. Dilerseniz ölçülerinde değişiklik yapmak isterseniz ölçülerde değişiklik uygulanabilmekte ve dilediğiniz kumaş cinsi uygulanmaktadır. Leke tutmayan özel kumaşlar, mikrofiber kumaşlar, keten kumaşlar kullanılabilir. Kullanılan kumaşların tamamı garantilidir, herhangi bir solma veya yıpranmaya karşı ürünle ilgili sorun çözülmektedir.

Köşe koltuk rahat kullanım açısından en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Oturma amaçlı olarak rahatlığının yanında yatak olarak kullanımı da çok rahattır. Kumaşlar leke tutmadığı için kolay silinebilir ve kendi kendini temizleme özelliğine sahiptir. Hiç düşünmeden hemen alabileceğiniz küçük odalarda dahi rahatlıkla sığdırabileceğiniz bir modeldir. Özellikle yeni evlenenler için ya da yalnız yaşayanlar için harika bir koltuk takımıdır. Hem şirin, hem kullanışlı, hem şık hepsi bir arada harika bir seçim yapmış olursunuz.

Evlerinizin en güzel köşesini Sardunya köşe koltukla tamamlayın.

Ürün Adı : Sardunya

Özellikleri:

Fiyat : 3200 ₺
Ölçü : 280 x 140

İhtiyaca göre u köşe veya l köşe koltuk olarak kullanabilirsiniz. Özel ölçü ve kumaş seçimi sınırsızdır.

Kumaş : Leke tutmaz silinebilir keten microfiber gibi her kalitede ve her renkte kumaş seçeneği bulunmaktadır. Bütün kumaşlarımız garantilidir.

Comments are closed.