Köşe Koltuk Takımları

Sipariş Destek

0216 540 68 83

E-Mail Bilgi

siparis@novakoltuk.com

Sarah Özel Ölçü Köşe Takımları 3000 ₺

Sarah Köşe Takımı

Günümüzde insanların evlerini dekore etmesi için farklı farklı tercihlere sahiptirler. Bu tercihler arasında bireyler dekore edilecek ürün için farklı çeşitleri incelemektedirler.

Tercih edilen ürüne göre farklı özelliklere sahip olan ev dekorasyon ürünlerinden birisi de köşe takımlarıdır. Köşe takımlarında çeşitlilik fazla olsa da en çok tercih edilen model sarah köşe koltuk modelidir. Bu modelin fiyatı ortalama Üç Bin Türk Lirasıdır. Koltuk takımının ölçüleri 280 santimetre ile 160 santimetredir.

Ürün kumaş olup leke tutmayan silinebilir özelliği olan bir kumaştır. Aynı zamanda keten mikrofiber gibi her kalite de ve çeşitli renklerde çeşitleri mevcuttur. Firmanın koltuk takımı kılıfı olarak kullandığı tüm kumaşlar firma tarafından garanti altına alınmıştır. Adı geçen köşe takımı 3 santimetre metal çerçeve üzerine işlenen kusursuz işçiliği nedeniyle güvenilirdir.

Yaklaşık 10 santimetre metal ayak ile koltuk takımı gösterişli ve havalı bir modeldir. Köşe takımında 8 farklı kademede başlık tercihleri mevcuttur. Kendi özel ölçünüz ile de kendi zevkinize göre dizayn edilebilen bu özel koltuk takımı bireylerin hizmetine sunulmuştur.

Evlerimizin vazgeçilmez mobilyalarından olan koltuk takımlarının uzun ömürlü olması, kaliteli olması ve göze hoş gelmesi nedeniyle tercih edilmektedir. Bu tercihlerin üreticiden tüketiciye ulaşmasında şüphesiz firmanın satış pazarlaması ve firma teknik servisi de etkilidir. Firmanın hizmetlerini üreticiye aktaran satış temsilcileri de kaliteli insanlardan oluşmalıdır. Kaliteli hizmet kaliteli bir markanın değeridir.

Ürün Adı : Sarah Köşe Koltuk

Ölçü ve Fiyat

Fiyat : 3.000 TL

Ölçü : 280 X 160

Comments are closed.