Köşe Koltuk Takımları

Sipariş Destek

0216 540 68 83

E-Mail Bilgi

siparis@novakoltuk.com

Samantha Köşe Koltuk

Ev dekorasyonu oldukça zor bir iştir. Duvarların renkleri, mobilya modelleri, tül ve perde seçimi, aksesuarlar evinizde sizin zevkinizi gösteren belli başlı unsurlardır. Bunların hepsini ayrı ayrı seçerken birbirleriyle olan uyumu da yakalayabilmelisiniz. Sonuç olarak eviniz huzur aradığınız, günün stresinden uzaklaştığınız, bedenen ve zihnen dinlendiğiniz ayrıca dışardan gelen insanlara zevkinizi ve yaşam tarzınızı yansıttığınız mekânlardır. Evinizi dekore ederken belki de en zor seçeceğiniz eşyalardan biri köşe takımları dır.

Modelini, rengini, desenini seçmek başlı başına uzun bir süreç gerektirir. Aynı zamanda köşe koltuk seçimi önemlidir çünkü ayağınızı uzatıp dinleneceğiniz, belki uykuya dalacağınız, misafirlerinizi ağırlayacağınız mobilyalardır köşe koltuklar. Evinizin şekline uyum sağlayacak, halılara, perdelere uyacak ve rahat olacak.

Tüm bu seçenekleri bir arada bulmak meziyetli bir iştir. En önemli konulardan birisi de seçtiğiniz köşe koltuk takımının odanızda sırıtmamasıdır. Eğer evinize köşe koltuk takımı düşünüyorsanız Nova koltuk firmasının ürettiği Samantha Köşe Koltuk modeli tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilir. İstediğiniz renk ve desende üretim yapılabildiği gibi, leke tutmayan, silinebilir, anti-bakteriyel, microfiber gibi garantili birçok kumaş çeşidi arasından seçim yapabilirsiniz.

Bunların yanında yumuşak ya da sert sünger seçimi yapabilmeniz rahatınız için önemli artılardır. En önemli özelliklerinden biri de standart ölçülerinin yanında odanızın şekline ve boyutlarına göre özel üretim yapılabilme seçeneğidir. Evinize modern ve kaliteli bir hava katmak için Nova koltuk firmasının ürettiği diğer modellere de göz atabilirsiniz.

Ürün Adı : Samantha

Ölçü ve Fiyat

Fiyat : 3.400 TL

Ölçü : 280 X 200

Comments are closed.