Köşe Koltuk Takımları

Sipariş Destek

0216 540 68 83

E-Mail Bilgi

siparis@novakoltuk.com

Room Keten Köşe Takımı

Room Köşe Takımı

Bu köşe koltuk modelinde kullanılan kumaşların her biri leke tutmaz özelliği ile temizlikte büyük ölçüde kolaylıklar sağlamaktadır. Ayrıca kumaşlarda istenilen renk tercihi yapılabilmektedir. Ayrıca keten, polar, pamuklu, yünlü ve keten gibi bir çok farklı kumaş modeli bulunmaktadır. Ürünün ebatları 320. 180. 150 cm olması sebebiyle genellikle büyük salonlar için tasarlanmaktadır. Ancak yine de ebatların boyu arzuya göre değişiklikler gösterebilmektedir.

Bu ürünün 3 cm boyunda gizli ayakları vardır. Ayakları gizlemek ve estetik görünümü daha da canlı bir hale getirmek için yine 3 cm boyunda kumaş ile bu ayaklar gizlenmiştir. Ayrıca ayak kısımlarına kaplanılan kumaşlar modelin güzelliğini sahan fazla artırmak için koltuk deseni ile uyumlu farklı bir renk kumaş ile sen yapılabilmektedir. Yine bu kısım cilalı veya ahşap parçalar kullanılarak da yapılabilmektedir.

Diğer köşe takımı modellerine kıyasla çok daha farklı ve modern bir tasarıma sahiptir. Bu sebeple de kullanılan yerleri daha zengin ve gösterişli kılmaktadır. Bu köşe takımı da yine L koltuk tarzında kullanılabilmektedir. Ayrıca leke geçirmez kumaşları ile temizliği bir hayli kolaylaştırmasının yanında üzerine oturulan minderler de fermuarlı yapılmıştır. Yani bu minderlerin yüzleri kolay bir şekilde çıkarılarak yıkanabilir özelliğe de sahiptir. Diğer köşe koltuk modellerinden daha modern bir görünüme sahip olması da bu köşe koltuk modelinin en çok tercih edilen modeller arasında olmasının önemli sebeplerindendir.

Ölçü: 320 X 180 x 150 - Fiyat: 3850 ₺
 

Comments are closed.