Köşe Koltuk Takımları

Sipariş Destek

0216 540 68 83

E-Mail Bilgi

siparis@novakoltuk.com

Relax Köşe Koltuk 2350 ₺

İnsanlar evlerinde dekorasyona oldukça önem vermektedir. Dekorasyon, kullanılan eşyalar ve bu eşyaların dizilimi ile sağlanır. Kişilerde zevkler farklı farklı olduğu için genel olarak her insanın kuracağı dekorasyon farklı farklı olmaktadır. Köşe koltuk takımları salonlarınızda, oturma odalarınızda ya da özel misafir odalarınızda harika bir görünüm sergilemektedir. Köşe koltuk takım modelleri de kendi içerisinde farklılık göstermektedir.

Oldukça kullanışlı bir köşe koltuk takımı olan ve evlerinizde harika bir dekorasyon yaratan köşe takımı türlerinden bir tanesi de Relax köşe koltuk takımıdır.

Bu takıma 2600 TL gibi bir fiyata sahiptir. Üzerinde yapacağınız çeşitli değişiklikler ile bu fiyatın değişmesi de söz konusu olabilmektedir. Relax köşe koltuk takımı boyutlar olarak 300 cm X 180 cm’lik boyutlara sahiptir.

Bu boyutlar istenildiği taktirde üzerinde çeşitli değişiklikler yapılabilmektedir. Bu özel üründe kumaşa oldukça önem verilmiştir. Kirlenme gibi bir duruma karşı leke tutmaz ve silinebilir özel bir kumaş kullanılmıştır.

Kalite ve rahatlık açısından da keten microfiber kumaş kullanılmıştır. Bu ürünü alırken dilediğiniz renk seçeneklerini kullanma imkanınız bulunmaktadır. Özel olarak seçeceğiniz renkler sayesinde ürününüze harika bir görüntü yaratabilirsiniz. Bu koltuk takımında 3 cm boyutunda gizli ayak kullanılmaktadır.

İskeletinde ise sağlamlık ve uzun süre kullanım durumu düşünülerek gürgen ağaç kullanılmıştır. Ürünün orijinalinde sırt ve kol koyma yüksekliği aynı boyutta olup kullanıcıların isteklerine göre değiştirilebilmektedir.

Ürün Adı : Relax

Ölçü ve Fiyat

Fiyat : 2.600 TL 2.350 TL

Ölçü : 300 x 180

 

Comments are closed.