Köşe Koltuk Takımları

Sipariş Destek

0216 540 68 83

E-Mail Bilgi

siparis@novakoltuk.com

Ramos L Köşe Koltuk 2600 ₺

Mobilya alanında öncü olan Nova mobilya tarafından üretilmiş olan koltuk takımlarından bir tanesi sizin zevkinize uygun. Köşe takımlarından bir tanesi olan ramos köşe koltuk takımında yer alan puf ve koltuk istenilen renk ve kumaşta imal edilebilmektedir. Yıllardır mobilya ve aksesuar sektöründe yer alan nova mobilya, tecrübe ve sevkin birleştiği en doğru adrestir. Tüm koltuk takımlarının lekelenmez kumaştan yapılması, kullanıcılara temizlik bakımından da avantaj sağlamaktadır. Bunun yanında, kullanıcıların isteği her üretilen üründe ve üretimin tüm aşamalarında ön planda tutulmaktadır.

Kullanıcılar mikrofiber, leke tutmaz, kadife, süet, keten, silinebilir gibi pek çok farklı özelliği olan hepsi kaliteli kumaşlardan istediklerini seçebilirler.

Yalnızca kumaş türü değil, renk bakımından da kullanıcıların özgür şekilde karar verebilmesini sağlayan bu firma sayesinde, kendi tasarladığınız koltukta oturabileceksiniz. Firma tarafından üretilen köşe takımları istenildiği takdirde yataklı olarak üretilebilmektedir.

Gelen misafirlerinizin evinizde rahat etmesini ve ağırlayacağınız daha çok misafirinizin olmasını istiyorsanız, firma tarafından üretilen istediğiniz takdirde yataklı olarak belirtmeniz gereken köşe takımları sizin için ideal. Köşe takımlarının detaylarıyla ve görüntüleriyle yer aldığı kataloga ya da firmanın internet sitesindeki görüntülere baktığınızda, takımların ortasında yer alan pufu göreceksiniz.

Koltuk takımıyla aynı renk tonunda ve aynı kumaştan üretilen pufu almak istediğiniz takdirde, ödeyeceğiniz fiyat artacaktır. Şıklığın tamamlanması pufun da takıma eklenmesiyle mümkün olacaktır. Mobilya üretiminde kişiye özel imalat yapan bu firmaya güvenmemek için bir neden yok.

Ürün Adı : Ramos Köşe Koltuk

Ölçü ve Fiyat

Fiyat : 2.600 TL

Ölçü : 260 X 260

Comments are closed.