Köşe Koltuk Takımları

Sipariş Destek

0216 540 68 83

E-Mail Bilgi

siparis@novakoltuk.com

Petunya Köşe Koltuk 3300 ₺

İhtiyacınız olan köşe koltuğunun her bakımdan rahat ve uzun ömürlü olması gerekmektedir. Vereceğiniz paranın değerini karşılayarak size konfor sağlamalıdır. Petunya takımında aradığınız tüm bu özellikler bulunmaktadır. Ödediğiniz ücretten asla pişmanlık duymayacak ve bu köşe takımı ile son derece rahat edeceksiniz. Petunya oturuşu rahat, iskeleti kuvvetli ve sağlam yapıdadır. Oturma esnasında iskeletinden herhangi bir ses ya da gıcırtı gelmemektedir.

Petunya  takımının koltuk döşemesinin kenarları iyi birleştirilmiştir. Petunya Köşe Koltuğun kenarlarında herhangi bir sökülme ya da yırtılma yaşamazsınız. Petunya Köşe Koltuğun dikişleri ve bilyeleri son derece titizlikle imal edilmiştir. Koltuğun dikişleri ve çizgileri uyumlu dikilerek koltuk kaplamasında herhangi bir yamukluk söz konusu değildir. Petunya Köşe Koltuğun minderleri orta sertlikte süngerlere sahiptir. Köşe koltuğun minderleri estetik görünüme sahiptir ve insan vücudu için ergonomik olarak tasarlanıştır. Köşe koltuk üzerinde bulunan düğmeler iyi şekilde dikilmiştir. Petunya Köşe Koltuğun minderleri fermuarları olup kirlenme sonrasında rahatlıkça çıkarıp yıkayabileceğiniz kullanışlılığa sahiptir. Petunya Köşe koltukta her pozisyon için oturma yüksekliği eşit olarak tasarlanmıştır. Köşe koltuk insan yapısı ve iskeleti ile uyumlu bir yapıya sahiptir. Petunya Köşe Koltuk takımının temizliği esnasında herhangi bir sorun yaşamazsınız. Leke tutmaz ve silinebilir kumaşa sahiptir. Mağazamızda stediğiniz kalitede ve desende her renk kumaş kullanımı ile size özel tasarım yapılabilmektedir.

Ürün Adı : Petunya

Özellikleri:

Fiyat : 3300 ₺

Ölçü : 260 x 380 x 180

İhtiyaca göre u köşe veya l köşe koltuk olarak kullanabilirsiniz. Özel ölçü ve kumaş seçimi sınırsızdır.

Kumaş : Leke tutmaz silinebilir keten microfiber gibi her kalitede ve her renkte kumaş seçeneği bulunmaktadır. Bütün kumaşlarımız garantilidir.

Comments are closed.