Köşe Koltuk Takımları

Sipariş Destek

0216 540 68 83

E-Mail Bilgi

siparis@novakoltuk.com

Özel Köşe Takımı

Özel Köşe Takımı

 

Günlerimizin yoğun,sıkıcı ve yorucu temposundan, kendimizi bir nebze olsa da huzurlu hissettiğimiz yer hemen hemen herkesin kendi evidir. Günü sonlandırıp evlerimize geldiğimiz zaman kendimizi dinlenmek için koltuklarımıza bırakırız. Rahat koltuklar dinlenmemize yardımcı olur. Evlerimizde değişiklik yapacağımız zaman ilk olarak koltuk takımlarının yerini değiştiririz, mobilya alacağımız zaman ise ilk önce koltuk takımlarına bakarız. Hemen hemen herkes için koltuk takımları özeldir, koltuklarınızda rahat etmeniz oldukça önemlidir. Bir de özel köse koltuk üretimi yapan firmalar ya da mağazalar ile alış veriş yapıyor iseniz ne mutlu size. Dilediğiniz renkte dilediğiniz ölçüler de istediğiniz kaliteye özel köse koltuk takımı yaptırabilirsiniz.

Son yılların ilgi noktası olan vazgeçilmez köşe koltuk takımları bu yıl da ön sıralarda yer alacağa benziyor. Tasarımları renk ve fonksiyonları ile birlikte tercih sıralamalarının en üst seviyelerinde rol almaktadır. Hemen hemen herkesin zevk ve bütçenize uygun modelleri bulunduğunuz her şehrin mobilyacılarında bulabilirsiniz.

Konukları ve misafirleri sever bir toplum olduğumuzdan dolayı, köşe koltuk takımları hakkında aklımıza ilk gelen şey, herhalde hepimizin köşe koltuğun yatak olup olmayacağıdır. Köşe koltuk takımlarının hemen hemen hepsi yatak fonksiyonu özelliğini taşımaktadır. Yatak olan köşe koltuk takımımız aynı zamanda sandık görevi de görebilmektedir. Köşe koltuk takımımızın diğer fonksiyonları aşağıdaki gibidir;

Yatak olup,sandık görevi görmektedir.
Farklı renk seçenekleri bulunmaktadır.
Özel ölçü imkanı dahilinde ürün teslim edilmektedir.
Silinebilir kumaş olması (çok önemli) büyük bir avantajdır
Duvara sıfır yatak mekanizmasına sahip olduğundan yatak açılıp kapatıldığında duvar sebebi ile deforme olmamaktadır.

Ölçü : 300 X 190 - Fiyat : 3700 TL
 

Comments are closed.