Köşe Koltuk Takımları

Sipariş Destek

0216 540 68 83

E-Mail Bilgi

siparis@novakoltuk.com

Olivia Köşe Koltuk 2900 ₺

Bu köşe koltuk modelinin en bilinen ve tutulan özelliği leke tutmaz kumaşlardan yapılmasıdır. Bu sayede hem kolayca kirlenmez hem de temizliği yapılırken büyüm ölçüde kolaylık sağlar. Sınırsız renk seçenekleri sunması ile herkesin kendi zevkine göre bu koltuk modeline sahip olabilmesini sağlamaktadır.

Ebat ölçüleri 290' a 170 şeklindedir. Ancak özel isteğe bağlı olarak farklı boyutlarda da bu köşe koltuk modeli yapılabilmektedir. Kullanılan kumaşlarında milrofiber, keten ve pamuklu gibi seçenekler sunmaktadır. Bütün kumaşlar en iyi kalitededir.

Kısa bir zaman içerisinde veya silinmeler sonucunda yıpranmak ve benzeri gibi durumlar görünmez. Uzun süre dayanıklılığını koruyarak yeni alınmış gibi durur.

Olivia köşe takımı modeli kenar kısımların oval detaylarla zenginleştirilmiş olduğundan dolayı evlerde çok farklı ve hoş bir görüntü çizmektedir. Görsel açıdan bakıldığı zaman diğer modellere göre gerçekten de çok farklı bir yer almaktadır. Özellikle kol kısımlarında oldukça belirgin olan oval hatlar estetik açıdan çok şık bir görünüm oluşturmayı başarmıştır. Bu köşe koltuk modeli hem oldukça zarif hem de oldukça gösterişli bir modeldir. Bu model yer tasarrufu düşünüldüğünde genellikle L koltuk takımı olarak kullanılmaktadır. Bu köşe koltuk modelini diğer modellerden ayıran birçok artı özelliğinin olması alıcı sayısının da daha fazla artmasına sebep olmaktadır. En çok sevilen özelliği ise bol renk ve kumaş seçeneği sunmasının yanında kumaşların leke tutmaz özellikte olmasıdır.

Ürün Adı : Olivia

Ölçü ve Fiyat

Fiyat : 2.900 TL

Ölçü : 290 X 170

Comments are closed.